Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Koronka nie powinna klikać [emoji15]
  2. https://www.olx.pl/oferta/seiko-presage-automatic-coctail-sakura-fubuki-sary089-srpc03j1-CID87-IDGStwP.html Patrzcie jaki kwiatek. Ciekawe kto ile rzeczy znajdzie co nie pasuje.[emoji15][emoji15]
  3. MieszkoMieszko

    Citizen

    Specjalnie dla Ciebie
  4. MieszkoMieszko

    Buty

    Berwick I zestaw jesienno-zimowy Berwick i Yanko
  5. Jakieś nowe SARXy się pojawiły w japońskich sklepach
  6. Tak tylko w przeciwieństwie do Kanady tak jest lepsza koronka co nie lata po odkręceniu jak dzik po lesie. No i pełne endlinakmi i wiercone uszy. Co do reszty masz rację. Problem polega na tym że chętnie kupiłbym Raya ale bransoleta to musiałaby iść ze strapcode żeby mieć tę pełne endlinaki. Ok ok [emoji4]
  7. Ok dzięki serdeczne jakoś nie mam chęci dawać tyle kasy za trochę lepszego Raya. Gdyby łączny koszt z opłatami był 315 zielonych to bym pomyślał... Miałem problem bo najpierw aplikacja chciała żebym dodał kartek dane a dopiero potem wyskakiwały kolejne informacje odnośnie zamówienia i kosztów. Jak zwykle jesteście niezawodni [emoji106] Wiem że to mało USA ale dla mnie to taki lepszy RAY
  8. A jest możliwość taka że przejdzie bez opłat? Dla mnie cło i VAT to żaden problem. Gorzej jakbym jeszcze musiał coś dopłacać. Z tym deposit fee wychodzi prawie 1600...za tam naprawdę trochę innego orienta "Ray" z pełnymi endlinakmi i szafirem :-P Opyla się czy średnio? Jakby to było 315$ z wysyłką i tym depozytem celnym to jeszcze. Ale tak to chyba podziękuję....
  9. Cena jest 315$ i pod spodem 88$ import fees deposit
  10. Chłopaki co wybrać? Jakiś import fees deposit jest tam wliczony.
  11. A tu może to lepiej widać zwłaszcza końce uszu. Nie wnikam tu kolejności powierzchni polerowanych i szlifowanych. Chodzi o podcięcia koperty i na ścięcia na końcach uszu. Te koperty są co najmniej bardzo podobne moim zdaniem
  12. Nie macie wrażenia że są to identyczne koperty??
  13. Ładny co to za ref? Są inne wersje kolorystyczne?
  14. MieszkoMieszko

    Citizen

    Poczekaj do niedzieli [emoji93]
  15. MieszkoMieszko

    Citizen

    To mój pierwszy Citizen ale chyba nie ostatni. Jakby co sekundnik jest niebieski...
  16. MieszkoMieszko

    Policzmy Marinemastery

    Zmartwię Cię to nie diver [emoji15]
  17. MieszkoMieszko

    Policzmy Marinemastery

    Nie wiesz jakiego mam kandydata tego OSa :-D
  18. MieszkoMieszko

    Policzmy Marinemastery

    Nie wiem. Myślę jeszcze. Może kupię jednak OSa?[emoji848][emoji848][emoji848] Ile można mieć diverow i w dodatku Seiko?
  19. MieszkoMieszko

    Policzmy Marinemastery

    Nie. W automacie. Czyli SLA
  20. Jest bardzo wygodny. I nawet nie czuć jego masy.
  21. Wrócił na nadgarstek... A zielony brat już czeka na jutro [emoji28][emoji28]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.