https://www.olx.pl/oferta/seiko-presage-automatic-coctail-sakura-fubuki-sary089-srpc03j1-CID87-IDGStwP.html Patrzcie jaki kwiatek. Ciekawe kto ile rzeczy znajdzie co nie pasuje.[emoji15][emoji15]
Tak tylko w przeciwieństwie do Kanady tak jest lepsza koronka co nie lata po odkręceniu jak dzik po lesie. No i pełne endlinakmi i wiercone uszy. Co do reszty masz rację. Problem polega na tym że chętnie kupiłbym Raya ale bransoleta to musiałaby iść ze strapcode żeby mieć tę pełne endlinaki. Ok ok [emoji4]
Ok dzięki serdeczne jakoś nie mam chęci dawać tyle kasy za trochę lepszego Raya. Gdyby łączny koszt z opłatami był 315 zielonych to bym pomyślał... Miałem problem bo najpierw aplikacja chciała żebym dodał kartek dane a dopiero potem wyskakiwały kolejne informacje odnośnie zamówienia i kosztów. Jak zwykle jesteście niezawodni [emoji106] Wiem że to mało USA ale dla mnie to taki lepszy RAY
A jest możliwość taka że przejdzie bez opłat? Dla mnie cło i VAT to żaden problem. Gorzej jakbym jeszcze musiał coś dopłacać. Z tym deposit fee wychodzi prawie 1600...za tam naprawdę trochę innego orienta "Ray" z pełnymi endlinakmi i szafirem :-P Opyla się czy średnio? Jakby to było 315$ z wysyłką i tym depozytem celnym to jeszcze. Ale tak to chyba podziękuję....
A tu może to lepiej widać zwłaszcza końce uszu. Nie wnikam tu kolejności powierzchni polerowanych i szlifowanych. Chodzi o podcięcia koperty i na ścięcia na końcach uszu. Te koperty są co najmniej bardzo podobne moim zdaniem
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.