Teraz to będę chciał jakiego microbranda tylko że nie wiem w czym szukać....bo chce tylko na Miyocie Ostatnio taki LIP mi się gdzieś spodobał... Myślałem też o Citizenie w tytanie
Ot taki "biedny duet który" ma u mnie dożywocie. Ta zieleń to jest to czego szukałem soczysta ale nie przesadzona i tandetna. A PADI ma świetną tarczę że żłobieniami i bicolor lumę...
Zastanawiam się czy nie podmienić bransolet.
Tą szczotkowane w całości do 081 a tą ze środkowymi elementami polerowanymi do PADI? Czy zostawić jak było?
Co myślicie?
Używka w perfekt stanie od kolegi@KRWISTY W porównaniu do szwedzkiego egzemplarza z chrono24 co też mial być perfekcyjny w stanie... Aaaa tu nie ma nawet co porównywać
Co poradzić... Może jakieś 3 microbrandy by się mogły napatoczyć ale wolałbym żeby były tylko na Miyocie...ale nie jestem tak obeznany w temacie microbrandów i nawet nie wiem gdzie szukać
Ta informacja mi nic nie mówi bo mam architekta co jego L2L niby 46 (jeśli dobrze mierzyłem) ale niestety ta koperta mi tak nie leży że zawsze przekręca się w którąś stronę... Myślę że to wina braku opadających ku dołowi uszu... Stąd decyzja o sprzedaży...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.