Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. No właśnie ? Jak mam tyrać w aptece? Chyba że na coraz to bardziej irytujących pacjentach :-)
  2. Teraz to będę chciał jakiego microbranda tylko że nie wiem w czym szukać....bo chce tylko na Miyocie Ostatnio taki LIP mi się gdzieś spodobał... Myślałem też o Citizenie w tytanie
  3. Ot taki "biedny duet który" ma u mnie dożywocie. Ta zieleń to jest to czego szukałem soczysta ale nie przesadzona i tandetna. A PADI ma świetną tarczę że żłobieniami i bicolor lumę... Zastanawiam się czy nie podmienić bransolet. Tą szczotkowane w całości do 081 a tą ze środkowymi elementami polerowanymi do PADI? Czy zostawić jak było? Co myślicie?
  4. Używka w perfekt stanie od kolegi@KRWISTY W porównaniu do szwedzkiego egzemplarza z chrono24 co też mial być perfekcyjny w stanie... Aaaa tu nie ma nawet co porównywać
  5. Co poradzić... Może jakieś 3 microbrandy by się mogły napatoczyć ale wolałbym żeby były tylko na Miyocie...ale nie jestem tak obeznany w temacie microbrandów i nawet nie wiem gdzie szukać
  6. Przyjmie się i to bardzo A obecny skład kolekcji wygląda tak:
  7. Miał być leśnik ale... Jednak ....
  8. @Kwiatek ja po 3 piwie jestem to mi się może mylić :-P Tak czy siak jak skóra to bydło z przeszyciem dookoła :-) Może być skóra groszkowa
  9. Ale ten struś to nie za bardzo :-(
  10. Mm300 nie moje progi i rozmiarowo i finansowo
  11. Przede mną trzecie podejście do MM200... Mam nadzieje że to dobry pomysł..
  12. Myślę jeszcze ale nie wykluczam modowania :-)
  13. Ja z kolei myślałem o wskazówkach od sarb 017
  14. Jeśli mielibyście zmienić w tym zegarku wskazówki to na jakie?
  15. @Sol ostatnio czytałem recenzje na hodinky i powiem szczerze że też mi pasuje ale nie wiem jak by sie go nosiło na moim 17cm nadgarze
  16. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    @Jaroslaw Jerry Esowy tam minerał jest...
  17. Ta informacja mi nic nie mówi bo mam architekta co jego L2L niby 46 (jeśli dobrze mierzyłem) ale niestety ta koperta mi tak nie leży że zawsze przekręca się w którąś stronę... Myślę że to wina braku opadających ku dołowi uszu... Stąd decyzja o sprzedaży...
  18. Wiem ale nie wiem jaki to będzie miało L2L
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.