@Perpetuum Mobile@subarist@QuadrifoglioVerde szkoda że pasek od Architekta nie był też RE. Co jak co ale uważam że ten gładki zdecydowanie lepiej pasuje do zegarka gdzie na tarczy dzieje się na prawdę sporo. A tak to tłoczenie a La krokodyl trochę przekombinowało projekt... Ten pasek od Architekta jest na prawdę udany
Nawet jakby była od wewnątrz to i tak kupa. Poza tym trzeba jeszcze umić prosto przykleić. Tak to sobie można zdjąć to z szafiru jak jest na zewnątrz krzywo przyklejone ale jak będzie od środka krzywo? Dwie kupy na raz
@abir nowe żółwie podobnie jak Alpinisty mają Rolex kupę znaczy Rolex lupę.... Zowią ją cyklopem a jak wiadomo cyklop szpetny i szpeci wszystko na czym siedzi :-P
Akurat w przypadku bransolety żółwiowiowej problem polega na tym że collar jest w zewnętrznej części segmentu co przy składaniu bransolety wymaga używania dwóch pinów by jednym przytrzymywać collar a drugim wsuwać pin... W innych bransoletach Seiko te tulejki są od wewnątrz dzięki czemu po złożeniu dwóch ogniw wystarczy dobrze wsunąć pin bo tulejka z automatu się blokuje o drugie ogniwo.
Ogólnie wizualnie i estetycznie bardzo na + . Chciałbym żeby Seiko zrobiło takiego divera za 850 zł tak ładnie wycentorwanego z prosto nałożonymi indeksami i lumą itd.. do tych 60 klikowych bezeli jakoś tak nie mogę się przyzwyczaić ale wolę 60 klików i centrowanie niż 120 i rozjazd. Na pewno na plus także rozmiar dzięki czemu zegarek super leży na każdym nadgarstku. Kolejny minus jaki widzę to to że luma na wskazówkach jest ciut mocniejsza niż na indeksach. No i gwint tubusu jest krótszy niż w Fugu przez co jest tylko ok 1.5 obrotu koronki. W fugu kręcisz i kręcisz a ona jeszcze nie odkręcona... To tak na szybko ale niebawem może porównam oba modele??[emoji848][emoji848] Co Wy na to?
Jest inna.. od metaliczno ołowianej po morski niebieski :-) Żałuję że tak późno zaprzyjaźniłem się z citizen... Może możecie polecić jakąś fajną i niedrogą branse jubilee? Może być nawet high quality by aliexpress [emoji41][emoji41]
W sumie miło z ich strony to fakt. Ale całe to zamieszanie miliony telefonów itd sprawiły że ilekroć spojrzę na niego to będzie mi się to wszystko przypominać... Więc się chyba rozstaniemy zwłaszcza że bieda PADI mas zawsze jest przed nim :-P
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.