Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Seiko SRPB05J na kangurze... Hot or not?
  2. Ciekawe czy jak już robią nowatorskie podejście do Biedamasa to czy wywala coś w tym stylu odnośnie MM200
  3. Ostatnio kierowcy autobusów po kresce to w modzie są :-D
  4. Tak też wolę pin & collar ale tylko w wersji gdzie tulejka jest w środkowej części
  5. Tylko jeszcze jedno uważaj bo tulejka może być w zewnętrznej części segmentu (np w Żółwiu ) jak i wewnętrznej. Nie wiem jak jest w samuraju.
  6. @Perpetuum Mobile@subarist@QuadrifoglioVerde szkoda że pasek od Architekta nie był też RE. Co jak co ale uważam że ten gładki zdecydowanie lepiej pasuje do zegarka gdzie na tarczy dzieje się na prawdę sporo. A tak to tłoczenie a La krokodyl trochę przekombinowało projekt... Ten pasek od Architekta jest na prawdę udany
  7. MieszkoMieszko

    Citizen

    No i teraz nie wiem czy sprzedawać te Citki żeby kupić jednego w ST....
  8. MieszkoMieszko

    Citizen

    Rozumiem dzięki. A jak porównanie tego super titanium by wyszło w odniesieniu do Dia Shield od Seiko?
  9. MieszkoMieszko

    Citizen

    Czy rzeczywiście jest on tak wytrzymały jak to opisują i wychwalają?
  10. MieszkoMieszko

    Citizen

    Czy Citizen NY0100 jest wykonany w technologii super titanium czy tylko titanium? Na różnych stronach są różne sprzeczne informacje
  11. MieszkoMieszko

    Citizen

    Koledzy ! Czy Citizen NY 0100z kopertą i bransoletą super titanium jest wart uwagi???
  12. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Nawet jakby była od wewnątrz to i tak kupa. Poza tym trzeba jeszcze umić prosto przykleić. Tak to sobie można zdjąć to z szafiru jak jest na zewnątrz krzywo przyklejone ale jak będzie od środka krzywo? Dwie kupy na raz
  13. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    @abir nowe żółwie podobnie jak Alpinisty mają Rolex kupę znaczy Rolex lupę.... Zowią ją cyklopem a jak wiadomo cyklop szpetny i szpeci wszystko na czym siedzi :-P
  14. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Jak widać są takie sytuacje w życiu gdzie łatwiej jest wyjąć niz włożyć hahaha:-)
  15. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Akurat w przypadku bransolety żółwiowiowej problem polega na tym że collar jest w zewnętrznej części segmentu co przy składaniu bransolety wymaga używania dwóch pinów by jednym przytrzymywać collar a drugim wsuwać pin... W innych bransoletach Seiko te tulejki są od wewnątrz dzięki czemu po złożeniu dwóch ogniw wystarczy dobrze wsunąć pin bo tulejka z automatu się blokuje o drugie ogniwo.
  16. Ogólnie wizualnie i estetycznie bardzo na + . Chciałbym żeby Seiko zrobiło takiego divera za 850 zł tak ładnie wycentorwanego z prosto nałożonymi indeksami i lumą itd.. do tych 60 klikowych bezeli jakoś tak nie mogę się przyzwyczaić ale wolę 60 klików i centrowanie niż 120 i rozjazd. Na pewno na plus także rozmiar dzięki czemu zegarek super leży na każdym nadgarstku. Kolejny minus jaki widzę to to że luma na wskazówkach jest ciut mocniejsza niż na indeksach. No i gwint tubusu jest krótszy niż w Fugu przez co jest tylko ok 1.5 obrotu koronki. W fugu kręcisz i kręcisz a ona jeszcze nie odkręcona... To tak na szybko ale niebawem może porównam oba modele??[emoji848][emoji848] Co Wy na to?
  17. Jest inna.. od metaliczno ołowianej po morski niebieski :-) Żałuję że tak późno zaprzyjaźniłem się z citizen... Może możecie polecić jakąś fajną i niedrogą branse jubilee? Może być nawet high quality by aliexpress [emoji41][emoji41]
  18. Z tego wszystkiego zapomniałem o nim że dziś przyszedł...
  19. Tak wszystko jest ok. Nie sprawdzałem tylko centrowania haha
  20. Poszła na żyletki albo na części na inne naprawy :-D
  21. W sumie miło z ich strony to fakt. Ale całe to zamieszanie miliony telefonów itd sprawiły że ilekroć spojrzę na niego to będzie mi się to wszystko przypominać... Więc się chyba rozstaniemy zwłaszcza że bieda PADI mas zawsze jest przed nim :-P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.