A dokręcona była? Ten model zegarka jak i wiele driverów (nurków) ma zakręcane koronki. Po wciśnięciu koronki do pozycji 0 trzeba delikatnie ją przyciskając ja jeszcze zakręcić. Inaczej nic Ci po wodoszczelności a odstająca od koperty korona może się zahaczyć i urwać z wałkiem lub jego fragmentem... Koronkę z wałkiem się wyciga ale tyko po odkręceniu dekla i odblokowaniu takiego dynksu... Ale z tego czytam to wynika że koronka była nie dokręcona a tylko wciśnięta...