Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Endlinki też pełna stal.89 g waży... Bransoleta jest w foliach...i się zastanawiam czy na pasek go jakiś nie dać czasem[emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]
  2. @clusca wygrałeś miejsce na podium oraz wpis do słownika pojęć zegarmistrzowskich :-D
  3. Nie neguję tego że to pięknie wykonany zegarek... Nie wiem czy w przypadku akurat tego odcienia tarczy akurat lepiej by było gdyby indeksu były proste bez lumy o wskazówki tak samo... Bo tak to baaaardzo dużo się dzieje jak się na niego patrzy...dla mnie trochę za dużo..
  4. Czyli dobry motyw zrobiłem z wymianą za Royal Europe plus &£&£&? I tak juz zamówiłem architekta... Poddałem się jeśli chodzi o Citizen nb1041 84 l
  5. To wersja fugu bodajże? Na filmikach wydawało mi się że ogniwa są pełne?
  6. Dokładnie to samo mu poradziłem.. summa summarum wygląda na to że wszystko w porządku u niego
  7. A dokręcona była? Ten model zegarka jak i wiele driverów (nurków) ma zakręcane koronki. Po wciśnięciu koronki do pozycji 0 trzeba delikatnie ją przyciskając ja jeszcze zakręcić. Inaczej nic Ci po wodoszczelności a odstająca od koperty korona może się zahaczyć i urwać z wałkiem lub jego fragmentem... Koronkę z wałkiem się wyciga ale tyko po odkręceniu dekla i odblokowaniu takiego dynksu... Ale z tego czytam to wynika że koronka była nie dokręcona a tylko wciśnięta...
  8. Ueee to taki cuś mnie nie jara...
  9. Gdzie widziałeś i jakich piątek reedycje to są? [emoji848]
  10. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Która wersja lepsza?
  11. MieszkoMieszko

    Citizen

    Co to za ref?
  12. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    No i widzisz jest git. Majster pewnie lepiej jak strapcode zrobił [emoji41] Ja wysyłałem do Singapuru jakoś w styczniu/lutym tego roku Pocztą Polską za pomocą global expres i wyniosło to coś koło trzydzieści parę złotych. Szło 2 tygodnie ale paczkę ubezpieczyłem itd. dodatkowo deklaracje celne...
  13. Mój żółw mannie tylko równo indeksy ale w dodatku jest perfekcyjnie wycentrowany
  14. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Wydaje mi się że konstrukcyjnie to może być podobne do czegoś w stylu nitu... Jakbyś miał zabijak o średnicy tej kapki co odleciała to mógłbyś może to znowu zabić ja na ten trzpień jak zwykły nit... Do skór używam szerszego ale taki wąski z pewnością w Castorama czy innego typu markecie znajdziesz..
  15. Czy Citizen ma też wersje automatyczne kolekcji the Citizen? W większości sklepów jeśli już to tylko hpq...
  16. MieszkoMieszko

    Citizen

    Rzadko mi się zdarza ale zakochałem się: Citizen Mechanical NB1041-84L Wiecie gdzie to dostać?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.