Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Sprawa z moim SPB097 skończyła się tak że ostatecznie przysłano mi nowy zegarek...
  2. Mi sił starcza na dwie...
  3. @johndeacon kiedyś pisałem porównanie wszystkich tych marek w jakimś poście... Nie pamiętam w którym temacie... Zwracałem tam uwagę na wszystkie aspekty...
  4. Heimdallr ma moim zdaniem najlepszy stosunek jakości do ceny.
  5. MieszkoMieszko

    Citizen

    Nie wiem właśnie jedni piszą że guma a w innych ogłoszeniach jest że guma plus kajdan....ale tarcza mnie przekonuje [emoji41]
  6. MieszkoMieszko

    Citizen

    Nie no jasne :-) po co w ogóle pytałem [emoji41]
  7. MieszkoMieszko

    Citizen

    A jaka jest tarcza w NY0086? Matowa? W necie ani na filmikach ciężko cokolwiek się dopatrzyć...
  8. MieszkoMieszko

    Citizen

    Ta fantasmagoryczna tarcza to w którym?NY-0040??
  9. MieszkoMieszko

    Citizen

    Panowie NY0040-17LE czy 0086-16LE??[emoji848][emoji848][emoji848]
  10. MieszkoMieszko

    Citizen

    @HaveFun widziałem jeszcze niebieska Pepsi??
  11. MieszkoMieszko

    Citizen

    Weź Ty mi lepiej powiedz czy te stare majty były w innej kolorystyce niż czarny? Wydaje mnie się że system numerów ref w Citizenie jest jeszcze bardziej zawiły [emoji24]
  12. MieszkoMieszko

    Citizen

    Te pół ogniwa mniej lub mikroregulacja... Ale świetny zegar i tak
  13. Przyjechał [emoji41] pobawię się trochę paskami Tu na kangurze...
  14. Z tym zapięciem jest jeszcze jeden myk...ostatnie ogniwo bransy jest z jednej strony węższe o 2mm od ego po przeciwnej stronie. 16 i 18 mm wynika to z tego że jedna część chowa się jakby pod drugą... A tu moja nowa VC Kombinuje z paseczkami... Chyba oba ok?
  15. Tak sobie pomyślałem a gdyby znaleźć pasek tropic? Pasowałby do tego Citizena? Masz jakiś zaufany sklep z aliex? Pewnie to zapięcie też kupię bo jednak bransa się przyda :-D
  16. @Perpetuum Mobile a może na Ali idzie nawet dostać pełne endlinki do bransy do Raya/Mako? Hahaha
  17. Dzięki za propozycję ale nie wiem czy to zapięcie akurat nie będzie bardziej pancerne niż ten Citizen hahaha [emoji41] Wydaje mi się że rozważę chyba to drugie zapięcie. Nie wydaje się aż tak masywne..sama bransa nie jest jakoś specjalnie masywna więc zapięcie też nie może się wybijać zbytnio. Co do przymierzania to przymierzałem to wieczorem w odniesieniu do PADI MASa i Żółwia na bransie... Różnica wobec nich była znaczna, a z jednym ogniwem mniej to za ciasno z kolei. Najgorsze to świadomość że w tym zapięciu jest miejsce żeby ta branse przesunąć o pół długości ogniwa ale w Citizenie nie pomyślał ktoś :-( Z wiercenia zrezygnowałem bo tak jak mówisz to może być średni pomysł... Kolekcja rotuje bo ciągle szukam [emoji41][emoji41][emoji41] jeszcze klingert po drodze... Jak żyć?
  18. Tak na prawdę sprawę rozwiązałoby albo dwa ew jedno "półogniwa" lub po prostu jeszcze jedna dziurka do połowicznej mikroregulacji w zapięciu bransolety i byłoby po problemie... A zrobienie takiej dziurki na pin teleskopu w zapięciu jest możliwe przez jakiegoś majstra? Żeby sobie taką mikroregulacje zapewnić??[emoji848][emoji848][emoji848]
  19. NATO odpada bo podnosi zegarek a że uszy ma proste to źle to wygląda... Przynajmniej u mnie... Mogli dać jak Seiko w SARXie takie ogniwa "połówki" chociaż to by rozwiązało problem... Także znowu na bazar ... :-( a zegarek świetny rozmiarowo koronka extra i luma na niebiesko :-)
  20. No mój Citek będzie musial znaleźć nowy dom... Albo nadgarstek gdzie bransoleta będzie mu pasowała jak ulał... Bo u mnie to nie styknie niestety.
  21. No niestety jedno ogniwo więcej i jest za dużo a jedno ogniwo mniej i jest za ciasno...ja lubię ciasno ale nie aż tak...brakuje po prostu jeden dziurki dosłownie...
  22. Skracanie tej bransy to jakaś męka.. piny strasznie ciasno siedzą..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.