Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. To chyba skrót od "Z Tego co wiem" Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  2. To o tego mniejszego brata chodziło... Nie przeszkadza Ci ta łupka? Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  3. 773 jak mniemam Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  4. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Pierwsze próby z grubym "szalonym koniem" :-) Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  5. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Handmade by myself Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka Kuznostwo w komplecie Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  6. Jego sprzedaż to był błąd.. więc musiałem go naprawić Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  7. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    A ja tak Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  8. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Osz Ty... Szkoda że nie pokusili się o czerwoną tarczę jak w Mako 3... bałbym od razu Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  9. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Jakiego OS'a w diver'rze masz na myśli? Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  10. . Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  11. Ale ceny też widzę maja "ładne"... Już prawie SBDC055 Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  12. Z tego co widzę to ETA tam siedzi Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  13. Chciałbym coś właśnie w tym stylu koperty tyle że z Myiota 9015 albo 901A w środku Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  14. A u mnie powrót do dawnych romansów. Tyle że na czarno tym razem Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  15. Gdzie nabyłeś? Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  16. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Widzę ze taka dama kombinacja u Ciebie! ;-) Jak dokładność wypada? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  17. Kilka 20 mm powstaje z możliwością wyboru szycia. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  18. Prawie jak Rolex ;-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  19. Jest to jeszcze dostępne w zagranicznych sklepach? Tu nad jeziorem słaby zasięg i godzine wyszukuje... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  20. Przygotowuje mu pasek ale nie wiem jaka nić? Kobaltowa? Biała? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  21. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Mako 3 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  22. Nie jest to nabytek bo prezent od żony na 30tke ale serce ma japońskie co robi +0.8 s/ dobę... trochę krewetka/homar/langusta i inne owoce morza ale darowanmu....sie nie "paczy" Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  23. To Kolega ma podobnie jak ja Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.