Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Ostatni mój zakup. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  2. MieszkoMieszko

    Twoja kolekcja!

    Seiko SARX047 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  3. MieszkoMieszko

    Twoja kolekcja!

    Od poniedziałku do niedzieli... kolekcja raczej zamknięta :-P Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  4. Ostatnio to tam chyba jakis bardzo gorliwy pracownik jest :-) bo z ostatnich 3 zamówień wszystko poszło na cło. Nawet klamerki mi jeszcze opodatkowali. Ciekawe czy tylko ja mam teraz takie szczęście czy oni to rejestrują ze juz n-ta przesylka z Azji do mnie i dlatego...? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  5. Powiem szczerze i nieskromnie że bardzo mi sie podoba na tym grubaśnym pasku z pomarańczowym akcentem... tak wakacyjnie sie zrobiło... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  6. Też w pomarańczy Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  7. Grube teleskopy przyszly to i pach można zamontować Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  8. Jak niebieski to niebieski Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  9. Gdyby w SARW nie zjedli "6" To wybrałbym tamten Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  10. No wlasnie widzę ze moje SARXy maja L2L 47mm a żółwik 48 mm więc powinno być spoko Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  11. Zawsze chcialem zobaczyć jak ten sławetny żółw leżałby ba moim nadgarstku 17.5cm... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  12. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Czarny? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  13. Przedświątecznie Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  14. Wrzucam tu paseczki które w międzyczasie sie rodziły na spontanie. Ostatnio czesciej z pogrubieniem mi sie zdarzały. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  15. Ten SKX to na zajazd ma byc... zamowilem z zatoki 8 sztuk tych teleskopów z kołnierzem. Niby Ori Seiko... zobaczymy... Gdyby Ray mial szafirowe szkło to razem z Mako III sa świetnym przykładem jak zrobić swietny zegar za tak na prawdę śmieszne pieniądze. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  16. Oswajanie z Rayem... przyjemne oswajanie uważam że w kategorii Diver do 200€ Orient wygrywa Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  17. Przykro mi to pisać ale to ordynarna podróbka. Takie sprzęty to nie za te pieniądze Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka Koszt był trochę wiecej nadgodzin. Dzięki @fidelio Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  18. A jest wersja tej grubości tylo z kolnierzykiem? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  19. Tylko ja czesto zmieniam paseczki... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  20. Mam problem z SKXem a raczej jego teleskopami. Bo te grubasy co fabrycznie dali to wybitnie trudne o zdjecia są. Jak wsadzilem swoje normalne 22mm to okazało się że nawier to taki duży jest ze one wypadają. Jakieś koncepcje innych użytkowników? Używacie normalnych 1.8 tylko 24 mm czy sa jakieś takie grube ale z kołnierzykami? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  21. Dzięki Przydałby się im "rotujący domek" dla sześcioosobowej rodziny Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  22. Sukcesywnie nabywałem Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  23. SKX011 SARX041 RAY 2 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  24. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Ray uzupełnił kolekcję diverów Orienta Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  25. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Witam i o zdrowie pytam Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.