Ostatnio to tam chyba jakis bardzo gorliwy pracownik jest :-) bo z ostatnich 3 zamówień wszystko poszło na cło. Nawet klamerki mi jeszcze opodatkowali. Ciekawe czy tylko ja mam teraz takie szczęście czy oni to rejestrują ze juz n-ta przesylka z Azji do mnie i dlatego...? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Powiem szczerze i nieskromnie że bardzo mi sie podoba na tym grubaśnym pasku z pomarańczowym akcentem... tak wakacyjnie sie zrobiło... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Wrzucam tu paseczki które w międzyczasie sie rodziły na spontanie. Ostatnio czesciej z pogrubieniem mi sie zdarzały. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ten SKX to na zajazd ma byc... zamowilem z zatoki 8 sztuk tych teleskopów z kołnierzem. Niby Ori Seiko... zobaczymy... Gdyby Ray mial szafirowe szkło to razem z Mako III sa świetnym przykładem jak zrobić swietny zegar za tak na prawdę śmieszne pieniądze. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Przykro mi to pisać ale to ordynarna podróbka. Takie sprzęty to nie za te pieniądze Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka Koszt był trochę wiecej nadgodzin. Dzięki @fidelio Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Mam problem z SKXem a raczej jego teleskopami. Bo te grubasy co fabrycznie dali to wybitnie trudne o zdjecia są. Jak wsadzilem swoje normalne 22mm to okazało się że nawier to taki duży jest ze one wypadają. Jakieś koncepcje innych użytkowników? Używacie normalnych 1.8 tylko 24 mm czy sa jakieś takie grube ale z kołnierzykami? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.