Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kAdams

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Początkujący

About kAdams

 • Birthday 07/04/1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

60 profile views
 • S-3

 1. gratulacje, w końcu coś fajnego Jak wypada w porównaniu z U1?
 2. 857 jest super. Do tego ma 43 mm a wygląda na większy niż EZM. U mnie robi za EDC i niezmiennie cieszy codziennie. Razem z zegarem naściennym to niezła parka się szykuje
 3. W tym tygodniu wskoczył na bransolete. Fajny ten kajdan, nie za lekki taki :)
 4. Ja załatwiłem przez email. Zawsze warto napisać, poza ceną czas dostawy był spoko. Po 10 dniach od zrobienia przelewu z zaliczką miałem zegarek w domu. Na allegro sprzedający ma dodatkowe opłaty stąd też może wynikać różnica ceny. Nie bez znaczenia są też różnice walutowe i moment w "roku rozliczeniowym". Czasami sprzedający schodzą z marży żeby spełnić normy sprzedaży.
 5. Naprawdę spoko cena, z tym kodem to najniższa jaką widziałem za nowy.
 6. We wrzecionie czasu, płatność przelewem. Wyszedł taniej niż bezpośrednio z Frankfurtu, jednak parę stówek drożej niż Urhisntinkt (po zniżce 30eur za przelew). Wolałem płacić w PLN, Żona ma wgląd do konta z EUR
 7. Od miesiąca 857-ka jest ze mną, dalej jestem nią oczarowany jak w dniu dostawy. Przed zakupem naczytałem się o tym jak dobrze są wyregulowane mechanizmy w Sinn-ach, jednak ten przeszedł moje oczekiwania. Zegarek noszony codziennie przez 16h i nocą odkładany koronką do góry, po miesiącu przyśpieszył o niecałe 4s, Według aplikacji watchcheck jest to +0,3spd. Koronkę zmuszony byłem odkręcić tylko raz, aby przestawić datę o jeden dzień do przodu. Tak jak na początku odczytywanie godziny jest super łatwe i przyjemne. Parę razy złapałem się na tym że spoglądam na zegarek o wiele za często i zadługo. Nie udało mi się (na razie) zarysować tegimentacji, pomimo kilku spotkań z futrynami. Na papieże ma 43mm ale na nadgarstku wygląda na znacznie większy. Zegarek również leży płasko i bardzo dobrze. Sam pasek jest również super wygodny. Pomimo swojej grubości po tygodniu ułożył się i pasuje idealnie. Bezel ma 60 kilknięć i miły mechaniczny klik. Na razie dopatrzyłem się tylko dwóch drobnych (bardzo drobniutkich) wad. Luma pomimo że jest bardzo intensywna zaraz po naświetleniu, to bardzo szybko gaśnie. Jest gorsza do tej stosowanej w nurkach od Seiko, niestety tylko do niej mam porównanie. Drugie to napis SUG pomiędzy uszami na godz 6, trochę mnie drażni. Jednak to już moje subiektywne poczucie estetyki. Z napisem poradzę sobie po przez dokupienie bransolety i jego zamaskowanie Jeśli znajdę jakieś minusy (albo i nie) to napiszę, jednak wszystko wskazuje na to że następny zegarek też będzie z Frankfurtu. Na koniec jeszcze zdjęcie lumy. Wygląda świetnie, puki nie zacznie gasnąć.
 8. Dzięki chłopaki po jakimś czasie napisze jak się nosi. Też od dłuższego czasu chorowałem na jakiegoś pilota, a w szczególności na niego. Jak na razie zaskoczyła mnie jego czytelność. Trochę bałem się tego żółtego (limonkowego?) napisu UTC i końcówki wskazówki ale tylko nieznacznie są widoczne. Nawet mogę powiedzieć że stanowią bardzo miły akcent na tarczy.
 9. Na początku, chciał bym wyrazić niechęć do Panów wypowiadających się w tym temacie. Po zapoznaniu się z poprzedzającymi postami i zamieszczonymi zdjęciami, zamiast wydać pieniądze na bardziej potrzebne rzeczy jak makaron, spirytus i papier toaletowy, zakupiłem kolejny zegarek Dzisiaj przyszedł. A już na poważnie. Jaram się nim jak Frankfurt w 44-tym Zegarek super wykonany a na żywo wygląda znacznie lepiej niż filmach czy zdjęciach. Foto robione na szybko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.