Cytuję : "Po powiększeniu 400% z moich pomiarów wynika że np. linia podziałki minutowej ma między 0,18 a 0,22 mm i waha się ona w zależności od miejsca pomiaru (myślę że można przyjąć 0,2 - chyba że Leszek ma mikroskop z podziałką i pomierzy dokładnie ). Ze względu na te minimalne grubości ciężko będzie zrobić ze linia okręgu podziałki minutowej będzie modulować między 0,18 a 0,22 a taki efekt dodawał by niewątpliwie dodatkowego "smaczku". Ze względu na powyższe też poprzednio oponowałem przed możliwością wykonania szablonu z folii (koledze który proponował rozwiązania "kamieniarskie")" Pomysł wpadł mi wtedy do głowy przy podpatrywaniu kamieniarza, jak robi litery, ale w mojej głowie było pusto na temat grafiki wektorowej. Gdzieś kiedyś coś słyszałem... Po takich wyjaśnieniach poddaję w wątpliwość mój pomysł i wątpię, żeby udało się to zrobić, zwłaszcza przy takiej tarczy. Dzięki Romanie, pozdrawiam Jacek.