Tak, ostatnie kwiatki tej jesieni uratowane przed przymrozkami. Ten żółty to rudbekia , dosyć pospolity kwiatek i biała drobna kaszka z brązowymi listkami, zakwita późną jesienią. A tu jeszcze jeden "żółtek".Pokusiłem się o małą wyliczankę. Ilość postów w Twoim temacie względem ilości postów w całym dziale Zegary, stanowi 8,49%. Jeszcze ilość Twoich postów względem wszystkich postów w dziale Po Godzinach to, 1,82%. Myślę, że to mówi samo za siebie, za kilka lat będzie w Twoim temacie ponad milion wyświetleń. Moje gratulacje, trzymaj tak dalej. Pozdrawiam Jacek