To i tak dobry materiał na wędzenie kupiłeś A tak naprawde to utrata masy zależy od np. -rodzaju marynaty -sposobu wędzenia -czasu w jakim mięso poddane jest obróbce termicznej -tuczowi jakiemu poddana byla "szynka" [bekonowy,tluszczowy,ogólnoużytkowy] no i nie bez znaczenia jest czas i sposób schładzania mięsa po wędzeniu[im krótszy tym zachowuje wiecej masy] Co do interesow poszczególnych obywateli-do Brukseli ,tam wyznaczają nam normy....i marzenia o szynce z "przed lat"mozemy zapomnieć prawie....... P.S Był jeden taki wicepremier co sie burzyl ze produkuje sie 3kg wędliny z 1kilograma mięsa ....ale kto by chlopa słuchał P.SPrawa i obowiązki obywatela w konstytucji Rzeczypospolitej ... Punkt 11-Wolności i prawa ekonomiczne,socjalne i kulturalne .