A mnie się wydaje ze koperta troche była "przypiłowana"by koronkę "spasować".....co widać na zdjęciu.... Jacku -koronka być może oryginalna,ale od tego modelu?
Pierwszy hamburger z probówki-ekologiczny,bo podobnie do wytwarzanych teraz wędlin ,nie ucierpiało żadne zwierzę....ciekawe tylko czy konsument też nie ucierpi?
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.