Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3821
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Tęsknota za latami '50
  2. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Prawdopodobnie pożegnalne zdjęcie
  3. Nie, ale zapewne do zupy kapały[emoji2]
  4. No nie można cały dzień żegnać się z Baby Tuna [emoji6]
  5. A dlaczego Ty masz taki numerek a ja nie? [emoji2]
  6. Pogoda i może psia, ale zegarek napewno nie [emoji2]
  7. Nasze pożegnalne chwile uwiecznione na zdjęciu [emoji17]
  8. No nie ładnie "tosie" palić[emoji6] (troche zazdraszczam)
  9. Nie, wyszedłem z domu, a tam standardowe oświetlenie. Akurat w tym modelu zegarka to luma przebija nawet Monstera.
  10. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Jak już byłem przy pudełku to zrobiłem zdjęcie IMO jednego z lepszych połączeń paska z zegarkiem. TEReraz czekam jeszcze na dzielone takie nato, które trochę zmniejszy grubość zestawu.
  11. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    W ogóle do twarzy mu w brązach.
  12. Dziękuję, była wyprzedaż na Watchgecko [emoji2] To już wiem skąd się wziął Alpinist [emoji6] [emoji106][emoji106]
  13. Samochód żony, zegarek mój[emoji6]
  14. Wyskoczy spod mankieta w najgorszym momencie [emoji6]
  15. Do celów rabunkowych w nocy to się nie nadaje[emoji12]
  16. To miała być fotka jesienna, ale nie wyszła i w jesiennych kolorach to tylko Seiko Land :-)
  17. A ja dzięki Tobie mam C65 [emoji2] Z browarem - mieliśmy, odstawiam przed wyjazdem aby brzuszek zgubić [emoji12]
  18. Youtube [emoji2] Co się zastanawiam jaki dzisiaj założyć to mnie wyprzedzasz [emoji3] pozostaje mi "lajkować" albo wcześniej wstawać [emoji6]
  19. AspirantS z paskiem nie pomogę, ale jak jest na calibrrze V172 to możesz na małej tarczy ustawić drugi czas, jeśli nie używasz alarmu
  20. No i na dzisiaj skończyło się "kubusiowanie", ale w sumie każda podróż i przygoda jest ciekawa jak jest twoja [emoji1]
  21. Nie bój się, nie wycyka się - to Seiko [emoji2]
  22. Jak rozbujasz, to lepiej nie podchodzić[emoji12]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.