Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3822
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. A co Cię tak w nim zniewoliło? Dla kolegi pytam [emoji2]
  2. Zegarek zimowy na północy. Zawsze jak jest ciemno, wiadomo poranek czy wieczór [emoji6]
  3. Ale że każdy dzień kwarantanny z innym sikorem?
  4. Nic nie umknie [emoji6]Datowym leniuchom - mówimy zdrcydowane - nie [emoji1]
  5. Wczorajsze czy data nie przestawiona [emoji6]
  6. Po wyciągnięciu 3" gwoździa z opony [emoji2]
  7. Po kolorze wody wnioskuję, że bardziej by pasował Atlantic [emoji6]
  8. Dwa dni deszczu na północy i już tęsknię za latem [emoji6]
  9. Jesteśmy wiezieni do domu[emoji2]
  10. Czy ktoś mi może napisać , która jest godzina bo nie widzę [emoji2]
  11. Jak zmiana stroju, to i zegarka[emoji6]
  12. Dzisiaj na 7 i Zielony Zakątek w Płońsku
  13. Tym bardziej z Cw cło prawie pewne. Pamiętaj, że zakupy zegarków przez mężczyzn wynikają z zazdrości, za tym wspaniałym uczuciem, jakiego kobiety doświadczają, kiedy zastanawiają się "co dzisiaj założyć?[emoji2]
  14. Miszkolc

    Policzmy SKX007

    A ja napiszę tak, "skazane na dożywocie"
  15. Zmień date i będzie już inny[emoji6]
  16. Chwilowo robię za konsultanta[emoji7] [emoji2]
  17. A na Wybrzeżu wciąż letnie [emoji274]
  18. Sprawdź suwmiarką szerokość nadgarstka, odejmij 1cm i zobacz czy L2L jest mniejsze od 0 do0.5 cm. Przy toolwachach pozwalam sobie odjąć 0.8 cm. I to jest mój sposób. Pomiar wykonaj powyżej kości nadgarstkowej. Pomiar obwodu nadgarstka jest dobry jak kupujesz pasek do zegarka, a nie zegarek. PS. Jeżeli zegarek ma być wizytowy to idejmuję 1.5 cm I jeszcze jedno, pomiar wykonaj rano, zanim ręka zwiększy swój obwód. I jak najbardziej ostatnie zdanie Perpetuum jest w punkt. No chyba, że jak się zmieni moda to chcesz zostać z zegarkiem jak "Himilszbach z angielskim" [emoji2]
  19. A slonce wysoko, wysoko Swieci pilotom w oczy...
  20. Miszkolc

    Policzmy SKX007

    Pozwolę sobie przedstawić "półkownika" mam go od ponad roku i jeszcze ani razu nie opuścił pokoju. Wiem że irracjonalne. Czasami myślę, że go kupiłem "bo mogłem"
  21. 21 to nie taki dramat, mam kilka OS i Seiko, które mają 21 w uszach. I jedyny problem to nato do nich, ale już z canvasami i skórkami nie ma większego problemu. Chyba, że szukasz czegoś unikatowego, to nic nie przebije "Paskoroba" [emoji2]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.