Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3822
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Miszkolc

    Citizen

    Gdzieś już widziałem taki zegarek [emoji2] A już wiem, mam taki i specjalnie go wziąłem dzisiaj na miasto, aby się nie rozmyślić i nie zwrócić. Natomiast okazuje się, że jest zabójcą Orienta Kamasu, którego dzisiaj włozyłem do paczkomatu.
  2. Miszkolc

    Citizen

    Miałem kilka nowych Citków oprócz najwyższej półki i wszystkie były bez folii. A najlepiej zabezpieczone przychodzą Glycine i Hamiltony. A jest trend, że oprócz standardowych naklejanych folii dodatkowo koperta jest w rękawie foliowym, lekko obkurczonym. Można przymierzyć, ale na "miasto" nie wyjdziesz. Jak zerwiesz, to nie zwrócisz, możesz jedynie reklamować na wizualną wadę z wyłączeniem rys. Z tym, że nie wiem vzy to patent producenta czy sklepu.
  3. Miszkolc

    Citizen

    Niestety to jest minus kupowania na odległość, nigdy do końca nie wiadomo czy towar będzie odpowiadał wyobrażeniom. Natomiast zgadzam się, że postawa na Kuźniara jest nieakceptowalna. Dlatego sklepy stosują "plomby" np. bardzo duże metki, których usunięcie powoduje niemożność zwrócenia towaru. Też proszę pamiętajcie , że część zakupów robimy na podstawie opinii, ktore czasami są niejawnie sponsorowane. A jakoś nie słyszałem oburzenia z tego tytułu.. Internet przestał już być niezależnym medium. A całej machinie marketingowej pojedyńczemu klientowi ciężko się przeciwstawić. I ostatnia rzecz, jak by się nie opłacało to sklepy by nie oferowały takiej możliwości. Prócz patologii, większość klientów jak już zamówi i dotknie to pozostawia. Bez możliwości zwrotu przestaliby zamawiać.
  4. Miszkolc

    Citizen

    Za pół ceny- to sobie zostawię do rysowania to w końcu tytan[emoji2]. Łapkę mam szeroką to dwa na nato zmieszczę i będzie dual time [emoji1][emoji1]
  5. Miszkolc

    Citizen

    Dziękuje wszystkim za opinie, żona też wybrała czarnego. Więc będzie kolejny czarny. Czas go porysować [emoji1] Teraz poszukam zdjęcia wygrawerowanej szlufki.
  6. Miszkolc

    Citizen

    Pora wyboru...zdjęcia - naturalne i sztuczne oświetlenie. Zapytałbym żony, ale to może być ostatnie dzisiaj pytanie [emoji6] albo powie żaden [emoji2]
  7. Miszkolc

    Citizen

    Czekając aż ktoś spersonalizuje pasek w Tough, fotka mojego ulubionego Fugu
  8. Miszkolc

    Citizen

    Ok Clusca, dzięki. Pytałem ze względu na to, że mają bałagan informacyjny. W różnych miejscach strony różnie piszą. Raz płatna raz darmowa.
  9. Miszkolc

    Citizen

    Panowie, czy ktoś robił zwrot do WS? Jaką ścieżkę wydeptał? "Dla kolegi pytam" [emoji2] robię konkurs piękności i jeden musi wrócić do domu. To masz czas na cieszenie oka zegarkiem. Widzę że szmata lepiej Ci odpowiada niż kajdan. Ale pociągnnąlem grypserą [emoji6] W tym pasku urzeka mnie wolna szlufka. W końcu pomyślel, no i zegarek jest jednak "szmaciany" MZ jedyne co mogli zrobić lepiej to do czarnego dać zielony a do niebieskiego brązowy.
  10. U mnie też będzie miał dożywocie, tylko nie wiem jeszcze, czarny czy niebieski. Natomiast sam zegarek rozwiał wątpliwości, po tym jak go założyłem. Jest perfekcyjny jako edc i mam świadomość, że po miesiącu podobno będzie porysowany jak posadzka w Auchan. Chociaż mam 3 inne tytany i sprawa nie wygląda tak beznadziejnie.
  11. Dzisiejsze zajęcia z walki ze stresem. [emoji1]
  12. Miszkolc

    Citizen

    W marynarce - nie, ale do morza mam dyszkę [emoji6]a indeks na 12 to taki częściej spotykany w diverach.
  13. Miszkolc

    Citizen

    Z cyklu "rozterki przy zakupie zegarka" Zegarek zostanie ze mną i już byłem zdecydowany. Po czym pomyślałem, że nie mam niebieskiego niedivera. A czarnych to kilka. Więc jedzie niebieski. I znowu stanę przed "bulem wyboru" Błąd ortograficzny zamierzony [emoji6]
  14. Miszkolc

    Citizen

    Promka się skończyła. Kodu SWIETA2020 nie przellicza do niebieskiego i czarnego.
  15. Bezel też podlega unifikacji. Zamówiłem jeszcze do niego granatowego canvasa na skórze. Jak będziesz zmieniał pasek to pamiętaj, że masz prawdopodobnie grube teleskopy.
  16. Potwierdzam dwu częściowe nato lub granatowy canvas. Chociaż ja w podobnym, na lato pozwoliłem sobie na czerwoną gumę
  17. Miszkolc

    Citizen

    Tak przed snem, to który pasek? Info dla tych, którzy chcą zmienić pasek. W tym zegarku są "grube teleskopy" jak w diverach, więc paski quick raczej odpadają [emoji853]
  18. Miszkolc

    Citizen

    Nasz koszt, chyba że reklamacja- to WS
  19. Miszkolc

    Citizen

    Dorzucę swoje 3 gr. W kwestii zegarków z tytanu. Ten który dzisiaj przyjechał jest moim czwartym tytanem, i odpowiem tak, jak zegarek ma być wygodny i niezauważalny na ręku to tytan. Jak ma o sobie przypominać, to stal. Tytanowy zegarek szczególnie kiedyś mi odpowiadał, jak dużo jeździłem służbowo samochodem. I możecie mi uwierzyć na słowo że jak się ponosi tytana lub kostkę 5600 to każdy zegarek ze stali będzie o sobie przypominał na nadgarstku. Poniżej zdjęcie mojego pierwszego tytana po dziesięciu latach tyrania prawie dzień w dzień. Waga całego kompletu 105 gr a rozmiar podobny. Tak przy okazji, to ten Citek jest o 10 gram cięższy od kostki GWB5600 i warzy z paskiem 65gr.
  20. Taki dzisiaj przyjechał i się zastanawiam, czy ma zostać.
  21. Dobry wieczór, do mnie też przyjechał [emoji2] wygląda, że trafia w indeksy w sposób zadowalający [emoji1] a teraz czas się zastanowić czy ma zostać? A jednak się skusiłeś? Gratuluję [emoji2]
  22. U Bartona kosztuje 21$ i można liczyć na promocje 25% off
  23. Czekając na śnieg i kuriera z Citkiem [emoji6]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.