A ja nie p€knę i tak wydałem na zegarki prawie tyle co na samochód [emoji6] To jest wersja brązowo czekoladowa? Jak tak, to gratuluję wspaniale grało w niej światło. Niestety u mnie przegrał z czekoladowym Jokerem
To nie kwestia kasy. Ja po prostu uważam że powyżej 1000 to próżność. Droższe wolę podziwiać u innych [emoji6]Dlatego LDL jest poza moim zasięgiem, chociaż bardzo mi się podoba [emoji19] Dlatego LLD jest poza moim zasięgiem, pomimo tego że choruje na niego [emoji19]
Też się do niego przymierzałem, ale mam narzucony limit 1000$ za zegarek. Powyżej uważam za próżność w stosunku do siebie. Droższe wolę podziwiać u innych1[emoji6] Stardust jeden z ładniejszych damskich Orientów.
No trochę wygląda ja gąsienica od minikoparki [emoji6] Ale zegarek - super Przymierzałem się do takiej 104 granatowej, ale zanim się zdecydowałem, ktoś mnie ubiegł.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.