Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3821
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Korzystamy z kwietniowego słońca :-)
  2. Kryzys puka, czas oszczędzać :-D
  3. To nie jest dobra informacja. Znaczy, że Invicta chce maksymalizacji zysków. IMO stare modele obecnie produkowane są dobrze wykonane. Widać, że nowe realizacje projektują księgowi.
  4. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Ja ogólnie nie przepadam za bransoletami, nie dotyczy to nurków. Natomiast shark jest pewnym urozmaiceniem w pudełku.
  5. Założyłem do majsterkowania ;-)
  6. Miszkolc

    Pilot watch fanclub :)

    Pierwsze zimowe zdjęcie racera ;-)
  7. Pierwsze zimowe zdjęcie racera ;-)
  8. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Dziękuję :-) Chyba już tak zostanie ;-) Tylko skracanie to dramat, dobrze że mam dremela :-) i udało się tarczą przeciąć. Dziękuję :-) Chyba już tak zostanie ;-) Tylko skracanie to dramat, dobrze że mam dremela :-) i udało się tarczą przeciąć.
  9. Miszkolc

    Nurasy - fan club :)

    Dziękuję bardzo, cały wieczór ciąłem dremelem aby skrócić :-)
  10. Miszkolc

    Nurasy - fan club :)

    Dzień dobry proszę o poradę czy bransoleta Shark najlepiej będzie pasowała do: a. skx007 b. niebieski Orient Kamasu c. pomarańczowy Baby Monster :-) dzięki za odpowiedzi :-)
  11. Przy okazji zmiany czasu, sprawdziłem dokładność chodu. Od października przybyła mu 1s. Jestem pod wrażeniem :-)
  12. Miałem, rewelacyjny indeksy i wskazówki poprostu klasyka do tego GMT dual time , jakby miał solara to zostałby ze mną na bardzo długo. Zawsze będę na niego patrzył z sympatią. Jak bym miał mieć jeden zegarek casualowy to właśnie ten.
  13. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Włączyłem aktualizacje systemu, od godziny mogę się bawić tarczą i światłem ;-) Orient Sporty WR 100 zakręcana koronka.
  14. Włączyłem aktualizacje systemu, od godziny mogę się bawić tarczą i światłem ;-)
  15. No widzę, że tu niepewności nie czuć. Zakupy pełną parą :-)
  16. Tak mi się trochę kojarzy z zegarem na wieży. Daje po oczach ;-)
  17. To fotke z piwnicy poproszę :-)
  18. Powiem, że jako batman by super wyglądał.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.