To nie jest dobra informacja. Znaczy, że Invicta chce maksymalizacji zysków. IMO stare modele obecnie produkowane są dobrze wykonane. Widać, że nowe realizacje projektują księgowi.
Dziękuję :-) Chyba już tak zostanie ;-) Tylko skracanie to dramat, dobrze że mam dremela :-) i udało się tarczą przeciąć.
Dziękuję :-) Chyba już tak zostanie ;-) Tylko skracanie to dramat, dobrze że mam dremela :-) i udało się tarczą przeciąć.
Dzień dobry proszę o poradę czy bransoleta Shark najlepiej będzie pasowała do: a. skx007 b. niebieski Orient Kamasu c. pomarańczowy Baby Monster :-) dzięki za odpowiedzi :-)
Miałem, rewelacyjny indeksy i wskazówki poprostu klasyka do tego GMT dual time , jakby miał solara to zostałby ze mną na bardzo długo. Zawsze będę na niego patrzył z sympatią. Jak bym miał mieć jeden zegarek casualowy to właśnie ten.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.