100% waterproof, nie nadaje się tylko do błota. Ciężko by było go wyczyścić. [emoji12] A w oryginale był do S3 ale mu zmieniłem sprzączke z czarnej na srebrną.A zegarek ma WR100
Nie do końca zrozumiałem. Bezel ceramiczny jest prawie cały pokryty lumą? Jeżeli tak, to luma IMO nie jest zbyt odporna na uszkodzenia. Chyba, że tkwię w błędzie.
Dzień dobry, pozwolę sobie zapytać o Ocean 2. Może ktoś ma i mógłby napisać o swoich doświadczeniach i czy drugi raz by kupił? Mało jest chwalących się nim, a sponsorowane poematy na temat zegarka zwane recenzjami, coraz bardziej odlatują w kierunku, jaki to idealny zagarek jakiego jeszcze ziemia nie nosiła [emoji1]
Moja premiera, ze względu na rozmiar to taki bardziej casualowy. Głęboko zastanawiałem czy nie kupić Presage z większą kopertą, ale mniejsze wyglądają bardziej vintagowo. Poza tym to nie toolwatch.
Też gratuluję[emoji106] Ustaw wszystkie wskazówki na północ i wtedy zobaczysz jak się rozjeżdzają. Czasami tak się zdarza [emoji20] Przy okazji zegarmistrz to może ci skorygować.
Jeszcze jakbyś znalazł ciemnozielony cieniowany ze skóry olejowanej - rozwala system IMO Alpinist na bransolecie to profanacja. To jest zegarek stworzony do paska ze skóry i .
Pilot to 6, a jak liczyć Citka z serii Attesa Jet Setter dla latających [emoji12]to 7. . i to nie jest już normalne. Tak przynajmniej twierdzi moja rodzina [emoji1]
Dziękuję bardzo, tym bardziej, że wygrał z One Ocean GMT. Pierwszy nie automat [emoji12] Nie licząc Poljota, który gdzieś się zawieruszył w zeszłym wieku [emoji12]
Pierwsze zdjęcie na nadgarstku. Największy gabarytami zegarek w kolekcji i maksymalny rozmiar z jakim mogę chodzić. Każdy większy zegarek będzie już wyglądał jak budzik [emoji2]
Przepraszam wszystkich, umieściłem zły link. Chciałem umieścić poniższy do reklamy. Firmy nie znam i nie polecam, ale muzyka w klipie jest fajna [emoji2] https://youtu.be/F7_TB7KfExI
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.