Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kobuz

Użytkownik
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

79 profile views
 1. Dokładnie, miejmy nadzieję że zostawili go na jesień, tak jak pisał poiuyt.
 2. Mnie się straszliwie podoba 717 (patrz: avatar ), pomimo rozmiarów i absolutnie zaporowej ceny. Pisałem do nich nawet kiedyś że powinni zrobić kropka w kropkę reedycję NaBO 17, no i zrobili. Takiego zegara (bo zegarek to już nie jest) nie ma nikt w ofercie. Natomiast ogółem to faktycznie nowości d*py nie urywają. Warto zwrócić uwagę na nowy gumowy pasek dla serii 144, może ktoś będzie zainteresowany gumą dopasowaną do kształtu koperty w normalnym modelu Pozostaje czekać na jesień, może zrobią to, co wykombinowałem w Paincie z ich zdjęciem EZM13 😀 Ja mocno czekałem na UX w rozmiarze 41 mm i chyba se jeszcze trochę poczekam.
 3. Ależ ten cyferblat to jest żyleta, zdjęcie nie gorsze. Szkoda że T2, a zwłaszcza T2B zniknął z katalogu, aczkolwiek zauważyłem że wszystkie nurki Sinna z niebieską tarczą mają ograniczony okres produkcji. No ale dla ciebie lepiej
 4. Konkretnej daty nie znam, ale raczej będzie to w przyszłym miesiącu.
 5. Zgadzam się i za EZM1 absolutnie bym się nie obraził. Trza czekać
 6. DS oznacza tyle co Dekorationsschliff, czyli ozdobny szlif. Cyferblaty są ręcznie "psute" dzięki czemu każdy zegarek jest inny. Czy to komu się podoba czy nie, to kwestia gustu. Mnie się w tym modelu najbardziej podoba to, że w pierwszym momencie pomyślałem, że koperta jest ciemniejsza niż normalna tegimentowana Ale żebym się jakoś mega ekscytował, to nie powiem
 7. No faktycznie, temat przycichł, a tu Sinn powolutku zaczyna świętować swoje 60. urodziny Pierwsza nowość tego roku, czyli Sinn U1 DS, z ręcznie "porysowanym" cyferblatem. Limitacja 500 sztuk. Więcej na: https://www.sinn.de/en/Modell/U1_DS.htm (do obejrzenia film z Adminem Sinn-Uhren Technik Forum).
 8. Świetnie wygląda na finelink 😍 Faktycznie jest rzadki - mniej go widać niż 356 Isetan, który też był boski, ale ostatnimi czasy trafiło do EU kilka egzemplarzy i pojawiały się na sprzedaż na grupach Sinnowskich. Po cenach ~2x zwykłego 356
 9. Japońska filia Sinna dostaje sporo ciekawych limitek. To faktycznie ładny zegarek i aż szkoda, że nie można kupić 104 w wersji bez obrotowego pierścienia. Zdecydowanie bardziej mi się podoba.
 10. Też mnie to dziwi, ale to chyba zwykłe niedopatrzenie przy produkcji bransolety - większa grubość ogniw przy endlinku powoduje taki efekt, którego w cieńszej wersji nie ma, a w poprzednich "prostych" bransoletach nie było go po prostu widać.
 11. @Jash nie zrozumieliśmy się Facet przypiłował od spodniej strony małe ogniwa, które łączą się z endlinkiem (czerwone), bo fabrycznie one są prawie nieruchome, przez co bransoleta może odstawać na boki (niebieskie). W Twojej 300 układa się ładnie na nadgarstku niezależnie od średnicy nadgarstka, bo bransoleta jest cieńsza i te ziarenka ryżu się ruszają. Mam nadzieję że teraz wytłumaczyłem o co mi chodzi
 12. No właśnie ponieważ ogniwa przy endlinku nie są w pełni ruchome, to na smuklejszych nadgarstkach ta najszersza część bransolety wygląda słabo - jak poniżej (foto z watchuseek): Dobra wiadomość jest taka, że na grupie Doxa jeden właściciel odważył się i przypiłował te małe ogniwa przy endlinku, dzięki czemu problem znika i bransoleta wygląda tak samo dobrze jak Twoja na 300 COSC A tu krótki film o Subach. W sumie to myslałem że Carbony już się wyprzedały.
 13. @arturzbsk jaki masz obwód nadgarstka? Nowe 300T podobają mi się z jednym "ale" - bransoleta dziwnie układa się przy uszach. U Ciebie tego nie widać, więc wnoszę że i łapsko większe? Generalnie jakoś bardziej podoba mi się ta stara prosta bransoleta z 1200T.
 14. Tylko daj znać Sinnowi jak się uda Małe sprostowanie, bo gamoń ze mnie - oczywiście zegarek był zamontowany na zewnątrz skafandra, tak jak widać na zdjęciu z muzeum. Fotka z prezentacji to potwierdza: (Poprawiłem tę informację w pierwszym poście #2619.)
 15. Dziękuję. Już jakiś czas zbierałem się o tym napisać, ale ciągle wypadało mi z głowy Jeszcze jedna ciekawostka: firma Sinn dowiedziała się o tym, że ich zegarek został użyty i przetrwał wyczyn dopiero po fakcie - także nie ma tu mowy o żadnym sponsoringu (podobnie jak ze słynnym modelem 142, który był jednym z pierwszych automatycznych chronografów w kosmosie - niestety Seiko było pierwsze )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.