Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

XoneX

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    97
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez XoneX

  1. Na czym polega to większe bezpieczeństwo? Niezależnie od systemu słabym punktem jest zawsze użytkownik, który (1) zainstaluje określone aplikacje (2) da im dostęp do określonych zasobów (3) używa dobrowolnie usług firm "szpiegujących". Kolejnym słabym punktem jest to, że nawet jak ty uważasz na te kwestie, to osoby, które mają cię w kontaktach już zapewne nie. Nie ma bezpiecznego systemu operacyjnego.
  2. Trzeba przyznać, że lepsze od łidżetów były aktywne kafelki w windows phone. Poza tym - nie ma systemu idealnego i trzeba się z tym pogodzić. Niektóre rzeczy lepiej robi iOS, niektóre android, niektóre lepiej robił windows (np. klawiatura systemowa z WP do dzisiaj pozostaje dla mnie nie do pobicia w kwestii dokładności pisania i przewidywania kolejnych słów). Co do mnie, mogłem mieć pecha, ale praktycznie każdy sprzęt od Apple, który posiadam/posiadałem trapiły jakieś problemy, albo soft albo hardware...
  3. To nie bug, to feature 🤣
  4. "jeżdżę szybko ale bezpiecznie"?
  5. Prawdopodobnie GBD-100 ma taką funkcję.
  6. Mówisz o s20FE? Tak, ale za wersję 6GB RAM, zarówno ze snapdragonem jak i exynosem.
  7. za ok. 2650 masz s20 fe 4g (ze snapdragonem 865) i 8 GB RAM. S21 raczej nie znajdziesz do 3k. Ewentualnie pixel 5, ale trzeba pamiętać, że nie ma w Polsce oficjalnej dystrybucji pixeli. Dlatego szukając (np. allegro) trzeba dobrze czytać ogłoszenia i brać z fv 23%, bo reszta może być sprowadzana dziwnymi kanałami do Polski albo to jakieś zwroty magazynowe (outlet) opisane przez sprzedających jako nowe. Można też próbować ściągać z niemieckiego amazona do Polski.
  8. Nie wiem czy mega. W tej cenie tylko 6GB RAM, a to raczej mało jeśli ktoś chce używać tego telefonu przykładowo 3 lata. W androidzie zawsze RAM był wąskim gardłem. Osobiście szukałbym czegoś z co najmniej 8GB RAM, aby zachować dobry komfort używania. Taki samsung z 8GB RAM to już chyba ok. 2700.
  9. XoneX

    Nowosci Casio

    Smartwatche z wearos trzymają bardzo krótko na jednym ładowaniu baterii (1 dzień). Obawiam się, że ten nowy G-Shock będzie miał podobnie i solar dużo tu nie zmieni
  10. XoneX

    Klubowicze biegają :)

    sprawdź garmin instinct, może ma to, czego potrzebujesz.
  11. Napisz, jak Ci się jeździ na szosie w porównaniu do gravela. Co na plus, co na minus. Średnia prędkość chyba bez zmian na obu typach rowerów. Pisałeś też o glebach na szosie, w jakich okolicznościach je łapałeś. Sam się zastanawiam nad szosą na wiosnę, ale na razie myślę raczej o zakupie szosowych opon...
  12. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Za 3 lata będzie jak z telefonami, telewizorami. System już przestarzały, nie ma wsparcia, brak poprawek bezpieczeństwa. I nowe auto będzie trzeba kupić 😉
  13. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Start-stop nie jest dla oszczędności Tylko dla spełnienia norm emisji spalin. Podobno jeden z testów to symulacja jazdy w ruchu miejskim, która wygląda tak, że auto pokonuje jakąś odległość i zatrzymuje się co ileś metrów. Stoi tak jakiś czas i znowu do przodu - stop, do przodu - stop, itd. W takim teście i dla norm emisji to może mieć sens, dla kierowcy - więcej paliwa można zaoszczędzić stosując się do zasad eco drivingu niż z aktywnym systemem start-stop. Wtedy nie gasi auta, działanie klimy ma priorytet
  14. Przy tej jasności obiektywu złapanie ostrości pewnie nie jest łatwe. Tym bardziej doceniam te fotki Pozdro
  15. Dobre zdjęcia, z ciekawości - czym robiłeś?
  16. Drogo, jak za używkę. Pewnie dojdzie jeszcze koszt wysłania. Za ~410 można znaleźć nówkę w sklepie z darmową przesyłką.
  17. XoneX

    Casio do kwadratu

    Chyba nie będzie tak źle, to znaczy, zależy od widoku, który wybierasz MODE. Jeżli mowa o widoku z pływami czy ilością kroków to faktycznie godzina tam ginie. Natomiast timekeeping z datą i dniem tygodnia - tu godzina wydaje się być większy niż w innych kostkach.
  18. Trochę przewrotnie, ale zastanów się, czy nie wystarczy Ci aparat w komórce? Skoro nie ruszasz nikona, to prędzej czy później innego aparatu też nie będzie Ci się chciało zabierać, choćby nie wiem jak bym mały.
  19. XoneX

    Nowosci Casio

    też tak uważam. Za granicą gbx-100 jest droższy do gbd-100 i tak zapewne będzie u nas. Też obstawiam, że cena gbx będzie w okolicach tysiaka. W zasadzie funkcjonalności te same (poza pływami), ale to wielkiej różnicy nie robi. Tylko 'formfactor' inny.
  20. Mnie "w głębi lasu" w ogóle nie wciągnęło, raczej wiało nudą... Żmijowisko czytałem książkę, była dobra.
  21. XoneX

    Nowosci Casio

    No to kiepsko. Pewnie z powodu takiego a nie innego odświeżania stoper nie ma nawet dziesiętnych sekundy...
  22. XoneX

    Nowosci Casio

    Wystarczy obejrzeć jakikolwiek film na youtube z recenzją i widać to zamulenie, choć przy wolnym przerzucaniu menu można tego nie dostrzec. Obserwowałem wątki na watchuseek dotyczące tych dwóch modeli, nie mają pochlebnych opinii u osób, które już je posiadają. Z drugiej strony, ponoć GBX-100 wyprzedane w preorderach w Stanach...
  23. XoneX

    Nowosci Casio

    Ja odpuszczam nowe modele GBX-100 i GBD-100. Za dużo się naczytałem o problemach związanych z nowymi funkcjonalnościami i zamulaniem zegarka: - po śledzeniu aktywności (przycisk RUN) powrót do normalnego trybu trwa kilkanaście sekund, - gry RUN jest aktywny, nie ma możliwości przejścia do timekeepingu czy innych funkcji, - nie da się szybko przejść do innych funkcjonalności, użytkownicy raportują, że np. wciśnięcie szybko 4x mode nie przenosi o te 4 funkcje, a zegarek zatrzymuje się na 2 lub 3, - bardzo ograniczona i niefunkcjonalnie rozwiązana dostępność do powiadomień. Te zegarki mają sens właśnie dla tych funkcjonalności, bez nich to tylko kolejne proste DW/GA, które poza wyświetlaczem niewiele wnoszą. Ja pasuję.
  24. XoneX

    Jest okej

    Jest takie forum?😂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.