Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

XoneX

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    97
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez XoneX

  1. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    1. jakie to korzyści podatkowe daje leasing w stosunku do zakupu za cash? 2. To, że ktoś jest bogaty, nie oznacza, że ma miliony na koncie. Bogaci są raczej bogaci z tytułu posiadania majątku innego niż gotówka/ pieniądz wirtualny, zwykle bogactwo budują posiadane papiery wartościowe czy nieruchomości.
  2. nie grali też tego, żeby używane samochody zyskiwały na wartości, a nieraz były droższe niż nowe Tak czy inaczej - ceny tych telefonów są chore. Ciekawe, kiedy nastąpi ten moment, gdzie ludzie przestaną uważać telefony za symbol lansu/statusu czy też jarać się urządzeniem i stanie się to tak powszechne i normalne jak lodówka, pralka czy inny telewizor.
  3. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Pytanie, czy michelin z 2017 i 2022 to to samo i czy można to w ogóle obiektywnie porównać. Pewnie nie.
  4. machnąłeś to w ramach jednego dnia?
  5. "Antoni Patek. Zegarmistrz królów. Śladami życia" - Beniamin Czapla - ebook po 13 zł w promocji. Nie czytałem, ale wrzucam tu, może ktoś się skusi https://www.publio.pl/antoni-patek-beniamin-czapla,p967432.html
  6. Na swiatksiazki.pl jest aktualnie promocja na wiele książek po 19,99, w tym autorstwa Waltera Isaacsona. Polecam szczególnie Leonardo da Vinci, Innowatorzy, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji czytać.
  7. Dune książki 1-3 po angielsku w kindle daily deals za $2,09. Razem ponad 1200 stron lektury.
  8. niektórzy zapobiegawczo kupowali euro po 5 zł. Bez cukru da się żyć, a jak sytuacja z węglem czy innym opałem? Realia są takie, że nie wiadomo, czy: 1. brakuje go faktycznie, 2. pośrednicy nakręcają koniunkturę, bo poczuli pieniądz, 3. sytuację spowodowały media, które żerują na każdym temacie, bo liczy się klikalność/oglądalność.
  9. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    90% kierowców w Polsce uważa się za ponadprzeciętnych driverów. To ja się pytam gdzie są ci poniżej przeciętnej? 😀 wszędzie sami mistrzowie kierownicy 😅
  10. XoneX

    Hotele Wrocław

    Co ma karta do przejętego konta w sklepie? Złodziej ma tez cvv? Jeśli tam jest jakaś opcja zakupu na klik (nie wiem tego) to faktycznie nie jest to bezpieczne. Ale dalej - jest chargeback. W bliku tego nie masz.
  11. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Całe szczęście, że to auto nie należy do Ciebie 😉 mniej kłopotów przez to 😀
  12. XoneX

    Mój upragniony 🍊 UAZ...

    Trochę przewrotnie - ciekawe, kiedy Ci się znudzi i puścisz go dalej
  13. Też nie rozumiem, szczególnie biorąc pod uwagę to, że miłośnicy zegarków zamieszczają to samo foto jednego zegarka w wielu wątkach jednocześnie, nawet w tym samym dziale
  14. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Włochy to nie tylko Mediolan, Polska to nie tylko Warszawa
  15. XoneX

    Jest okej

    tak, dzięki temu ludzie odczują mniejsze skutki wzrostu cen. Zostanie im więcej pieniędzy w kieszeni lub na opłacanie kolejnych konsumpcyjnych wydatków o wyższych cenach. Oh, wait. Czy w tym wszystkim nie chodzi jednak o to, aby zmniejszyć popyt, bo tylko wtedy jest szansa na spadek cen?
  16. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Eee tam. Zależy od warunków. Przytniesz na podatkach, a może zapłacisz więcej finansującemu w ratach 😉
  17. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Z ciekawości. Jakie to zmiany w podatkach powodują, że klasyczny leasing jest lepszy niż najem długoterminowy?
  18. Wiedźmin, chyba wszystkie książki, łącznie ponad 3.600 stron do kupienia w formie ebooka na amazonie łącznie za 1.04$. Oczywiście po angielsku. Ja kupiłem, link do promocji poniżej. https://www.amazon.com/dp/B086RGBKBQ?smid=A1G3UP32AZJ14F
  19. Część osób mylnie uważa, że rozwój zawodowy = rozwój jako człowiek. Ktoś jest za***isty w pracy, ok, ale czy to automatycznie przekłada się na bycie lepszą osobą?
  20. XoneX

    Tworzywa w G-Shock i Pro Trek

    Bezel srebrny, to praktycznie mój edc, gdy nie muszę zakładać innego zegarka na bardziej oficjalne okazje.
  21. XoneX

    Tworzywa w G-Shock i Pro Trek

    mam prw 30, zegarek bardzo wygodny. Pasek zdecydowanie bardziej miękki niż w przypadku gshocków, lepiej się układa. Metalowy bezel, ale brak jakichkolwiek rys. Kolor ze znaczników nie schodzi. Nie widzę minusów tego zegarka. Nie ma nic innego o tylu funkcjonalnościach i w takim rozmiarze, szczególnie w gshockach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.