Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

torr3ro

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Początkujący

About torr3ro

 • Birthday 07/08/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. A możecie mi powiedzieć czy L619.2 może być nakręcany za pomocą koronki? I druga sprawa czy jeśli tak to prawdą jest że w automacie z manualnym naciągiem nie można 'przekręcić' naciągu?
 2. Pewno bym to tak chciał zostawić, jak zegarek byłby taty. Ale tak nie jest i nowa tarcza na zamianę by się przydała, a stara na pamiątkę. Nie mniej jednak, ktoś jest w stanie jakieś cyferki podać? Ile taki pacjent może być wart? W ogóle jaki to model jest i z jakich lat?
 3. Zegarek znalazłem w szpargałach dziadka, po wujku. Pomożecie w ocenie czy warto i przede wszystkim da się to odrestaurować?
 4. Póki co pasek, bo brakuje ogniw do kajdana 😉 Ale wracając do samego paska to bardzo fajnie się nosi, od kolegi Ulotny w gratisie z zegarem dostałem.
 5. No to trzeba się zarejestrować i czekać na maila pewno 🤔
 6. Ktoś wie jak to w tamtym roku wyglądało? Kiedy ta promka była?
 7. Żeby on miał niebieski bezel to bez problemu bym się z nim przywitał 😒
 8. Ja jak się nie załapię na half price u Warda to pewno też w taką glycine pójdę.
 9. Zależy kto za prezent płaci. Je też czekam na half price, może się uda niedługo, bo czekam już 2 miesiąc 😋 dartmouth mi się marzy..
 10. Combat 6 Vintage ładny..
 11. Też go kiedyś chciałem kupić, ale się nie udało bo nie było wersji purist na stanie.. Jaki masz obwód łapy? Bo wygląda na dosyć spory..
 12. Tylko nie wiem jak traktować taką kolekcje.. 200 zegarków to nawet nie jest 2 dni w ciągu roku z każdym na ręce.. Chyba że traktuje to jak inwestycję..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.