Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marko33

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący
 1. W mojej , ostatnio upolowanej Alpinie, profil i układ uszu, daje odczucie pełnej wygody, choć 44 mm to już kawał zegarka. I choć minęło 2 tygodnie, to dalej zachwyca
 2. Jest coś w tym co przedmówcy napisał Przedmówca*
 3. Ja uważam że to 44mm jest w sam raz, nawet na niezbyt dużym nadgarstku leży super. W końcu to pilot i patrząc na przeznaczenie tych zegarków, ich genezę , to przecież spotyka się nawet większe zegarki tego typu bo to jest wpisane w ich specyfikę.
 4. Chronometr Chrono daje radę, też wygląda interesująco, choć ja osobiście wolę zwykłą wersję, większy spokój na cyferblacie,
 5. Być może tak jest z kopertą, ja mam go na razie kilka dni i dopiero się przyglądam. To co odczuwam napewno to pewna ostrość koronki, która w połączeniu z jej profilem daje odczucia pewnego dyskomfortu.
 6. Mam i ja!!! Od zawsze chciałem mieć kolekcji takiego pilota: alpina startimer pilot, 44mm świetnie leży na ręce, a ta wersja kolorystyczna prezentuje się chyba najbardziej efektownie!
 7. Od czegoś trzeba zacząć: Orient Nami, wersja XL
 8. Dzień dobry. Ja upolowałem, wprawdzie nie za oceanem, dość blisko, ale za bardzo atrakcyjną kwotę mojego Orienta Nami. To naprawdę wersja xl:)
 9. Podpinam się do tego tematu. Próbuje znaleźć, dopasować bransoletę do mojego Orienta, model Nami FAC09002T0 automatic 20 ATM. Będę wdzięczny za wszystkie sugestie:) pozdrawiam Dodam tylko że teleskopy mają w tym modelu 24 mm.
 10. Dzień dobry. Mam na imię Marek. Zaglądam tutaj już od dłuższego czasu i wreszcie przyszła pora na rejestrację Jestem posiadaczem i kilku Orientów i ten "kierunek " zdecydowanie bardzo mi odpowiada, względem stylistyki tych zegarków ich charakteru. Pozdrawiam wszystkich i miłego popołudnia życzę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.