Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Marko33

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

554 profile views
 1. Dziwne, w sieci nie ma absolutnie żadnych informacji o tym modelu! Jeśli z przed kilkunastu lat to poproszę o jakiekolwiek wiarygodne źródło .
 2. Jak się nazywają te modele, lub nr referencyjny?
 3. Marko33

  Twoja kolekcja!

  To zegarek typu kompresor, o dużej odporności na ciśnienie wody; do 300 metrów. Polecam poczytać o tej konstrukcji; bardzo ciekawe:) W największym uproszczeniu ciśnienie wody jeszcze bardziej w tej konstrukcji uszczelnia czasomierz. A druga koronka służy do regulacji bezelu, który w tym modelu jest wewnątrzny.
 4. Marko33

  Twoja kolekcja!

  Na początku roku zrobiło się u mnie trochę kolorowo. Alpina urzekła mnie swoim kolorem brązu, choć ciężko to ująć na zdjęciu. Kusiło pudełko na osiem zegarków, ale siłą woli zostałem przy sześciu 😉 Każdy czasomierz ma swoją historię w tym zestawie i zastanawiam się czy mogę nazwać to już kolekcją?... Na początku roku zrobiło się u mnie trochę kolorowo. Alpina urzekła mnie swoim kolorem brązu, choć ciężko to ująć na zdjęciu. Kusiło pudełko na osiem zegarków, ale siłą woli zostałem przy sześciu 😉 Każdy czasomierz ma swoją historię w tym zestawie i zastanawiam się czy mogę nazwać to już kolekcją?...
 5. Poszukuję dobrej klasy mesha o szerokości 21 mm. Najlepiej bikolor; srebrny z różowym złotem lub cały lekko wpadający w brąz. Ale w żadnym wypadku nie złoty. Do około 400 złotych. Niestety moja ręką nie przyjmuje "skóry", a Alpina tak chce się nosić 😉 Czy ktoś miałby jakieś sugestie? Będę wdzięczny)))
 6. U mnie nowy rok rozpoczął się tak🤗 Mam zatem duecik "alpinowy"!!! 😊
 7. Marko33

  Twoja kolekcja!

  Ten Citizen, jaki to numer ref.?
 8. Dla mnie pilocik Laco daje naprawdę radę z lumą
 9. Marko33

  Twoja kolekcja!

  Pudełko; prozaicznie- kupiłem w Lidlu- samo wpadło w rękę. Ze szklaną szybką a nie jakieś tam plexi, więc czemu nie 😉
 10. Marko33

  Twoja kolekcja!

  Po kilku latach i różnych perypetiach, zestawiło się takie pudełko 😊 Pierwszy z lewej Pulsar to początek wszystkiego. Zaś Alpinka, ta z prawej jest chyba najbardziej ulubiona (mam słabość do tej firmy). A każda inna "sztuka ", to odrębna historia; każda cieszy na swój sposób 🤗
 11. Cieszy o poranku, niezmiennie🙂 I to dzięki koledze z grupy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.