Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KrysH

Użytkownik
 • Content Count

  427
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,880 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

312 profile views
 1. Masz absolutnie racje. To co my myślimy nie ma żadnego znaczenia - liczy się tylko i wyłącznie co myśli i jak się czuje z zegarkiem na ręku jego WŁAŚCICIEL.
 2. Nie wiem jak wy ale dla mnie to wyglada perfekcyjnie na nadgarstku żony ! (chyba ze to Twoja ręka🙃)
 3. Fajny wpis i zdjęcia Mario. Batman jest extra, nie do obicia klasyk - czy to on zaczął cala historie z kolorami i superbohaterami? Czy może Kermit,czy Hulk?
 4. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i podpowiedzi! Mam jeden zegarek na myśli który mogę wstawić w trade za tego Seamastera więc jak się uda to go wezmę! Jeszcze raz dziękuję chłopaki! Tez nad nim myślę tylko z szafirem, jest nie do wyczesania! Tez nie wiedziałem - stad tez było moje zaskoczenie.
 5. Ten Seamaster 39.5mm zrobil na mnie mocne wrażenie, ależ dobrze on był zrobiony! Koperta, bransoleta, zapięcie z micro-regulacja, wszystko super. Chyba zaszaleje, co myślicie?
 6. 41 DateJust na malym kobiecym nadgarstku - yey or ney? 👍👎 Tak... na siłowni- jakby ktoś się zastanawiał...😜
 7. Ty mówisz o mojej zerojedynkowosci jak staram Ci się podać przykłady a sam wypominasz mi najdrobniejsze błędy w pisowni i porównujesz mnie do ludzi którzy nabierają akcentu po wakacjach? Ja myśle ze Ty po prostu lubisz się kłócić i czepiać. Nawet nie odpowiedziałeś na moje pytanie tylko je odwróciłeś. Zachowujesz się jak mała dziewczynka a nie mężczyzna. Pewnie jesteś niski, zakompleksiony i masz małego… Ale hej, na forum jesteś kozak! Pozdrawiam nie pozdrawiam.
 8. Również gratuluje bo to świetny zegarek jest, mialem szanse przymierzyć dokładnie ta sama wersje i byłem pod wrażeniem proporcji oraz ceny vs jakości. Pamietam ze bransoleta była wyjątkowo dobrze zrobiona - jedyne co mnie zastanawiało to jak się będzie starzeć ten pozłacany bezel? Będziesz musiał teraz co roku conajmniej jedno zdjęcie umieścić 😄
 9. Twoje uwagi odnośnie pisowni będę ignorował ponieważ nie mówię po polsku od 20 lat. nie mam nawet klawiatury która poprawia błędy lub umożliwia polskie znaki (muszę ich szukać w dodatkowych opcjach). Myślę ze albo nie jesteś prawdziwym pasjonata zegarków albo masz trudność ze zrozumieniem mojego przekazu. Co byś wybrał: malucha i dobry zegarek za 100k czy średniej klasy mercedesa bez zegarka? Pytanie prosto z mostu bez żadnych domyśleń. Ja tez się zastanowię nad tym i dokończymy rozmowę jutro. Dobranoc.
 10. Jest dokładnie taka sama różnica tylko doświadczenia z samochodami są w skali macro a z zegarkami w skali micro. Tak jak jest różnica w komforcie pomiędzy biznes klasa a ekonomiczna (na długich trasach) tak samo jest w komforcie bransolety seiko vs jubilee (po całym dniu). Proszę staraj się czytać moje wypowiedzi z głębszym zrozumieniem bo ja staram się długo myśleć nad tym co pisze i staram się nie pisać głupot na tym forum. 🤝
 11. I tutaj dochodzisz do sedna sprawy - nie ważne ile co kosztuje, ważne jak się człowiek czuje. Człowiek płaci za to jak się czuje w środku. Seiko i Rolex obydwa pokażą czas. Maluch i BMW obydwa dojada do celu. Klasa ekonomiczna i biznes tez dolecą do celu. Wino tanie lub drogie... to nie ma znaczenia. Jakość i to jak się człowiek czuje to chyba to za co człowiek jest w stanie zapłacić. Stad taka rozbieżność cenowa w tym wszystkim. Jeden podjedzie maluchem pod restauracje i się wstydzi, więc parkuje za rogiem, drugi podjedzie BMW i już się czuje lepiej a trzeci zmiażdży wszystkich i podjedzie Ferrari tak aby każdy widział. Ale prawdziwy kozak to ten co miał/spróbował wszystko i może podjechać maluchem i się nie przejmować. Jedno z moich ulubionych powiedzeń (tłumaczę z angielskiego) " Kiedy normalny człowiek się uczy, staje się mądrym. Kiedy mądry człowiek się uczy, staje się normalnym". Mój mentor miał już chyba wszystkie zegarki. Na codzień nosi G-Shock'a.
 12. Myśle że nie powinno być większego problemu, 2-4 miesięcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.