Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

KrysH

Użytkownik
 • Content Count

  1186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6387 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

754 profile views
 1. Poczekaj aż ty będziesz mial więcej zegarków - wtedy rysy się lepiej rozkładają w czasie 😉
 2. Mój pierwszy rolex. Tak samo świeży jak pierwszego dnia gdy go dostałem 6 lat temu.
 3. Masz racje - pomimo ze to jest 41mm to nosi się jak 43mm ale ani razu jeszcze nie mialem odczucia ze jest "za duży". Leży idealnie. 10/10
 4. Fajny RO, pasowałby do Ciebie. Ja powoli odchodzę od "integrated bracelet design", za dużo stali dla oka i ręki. Aczkolwiek jesienią i zima do bluzy nawet fajnie ponosić. A widzisz! Identyko sztuka! Ale to jest niesamowite w zegarkach ze jednym mogą pasować idealnie a innym w cale! Jakbym miał być szczery to tez bym Ci odradzał tego zegarka patrząc na zdjęcia nie prezentuje się na Twoim nadgarstku zbyt dobrze. To czuć na zdjęciach ze nie miałeś chemii z tym zegarkiem. U mnie jest odwrotnie, leży jak ulał i nie schodzi z nadgarstka, nawet na chwile. Jest doskonały!
 5. Kocham two tone Daytony, wszystkie trzy tarcze są extra ale do nich trzeba po prostu dorosnąć.
 6. Przepraszam ze się wtrącę ale czy tutaj nie trafiłeś przypadkiem w samo sedno do czego Rolex jest przeznaczony?
 7. Mi tam historia nie potrzebna - wole jego prawdziwe i przydatne właściwości.
 8. Ok to akurat potrafię zrozumieć! Ja osobiście uwielbiam chronografy gdyż ja praktycznie wszystko lubię odmierzać w życiu i pracy. Od parzenia herbaty po interwały z klientami na siłowni. Ale jeżeli Feak tak cię zauroczył to bardzo polecam ten zegarek - jeden z najwygodniejszych i ciekawie zbudowanych zegarków jakie mialem. Może powinienes pomyśleć? Która wersje byś brał? Zielony dla mnie był najlepszy a na drugim miejscu ten rose gold co mialem.
 9. Spokojnie tutaj akurat nie ma żadnego ognia ani debaty - AP to zdecydowanie lepszy zegarek. Freak był super ale nie ma podejścia do code.
 10. Pewnie mogą ściągnąć na zamowienie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.