Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KrysH

Użytkownik
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,418 Guru zegarmistrzostwa

About KrysH

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. Dużo ludzi ma problem z bransoletami GS i często mowa właśnie o tym ze to ich najsłabszy punkt. Mi osobiście nie przeszkadzają i uważam ze są bardzo dobre ale czy są tak wyśmienite jak oyster - na pewno nie.
 2. Wrzucam bo pamietam ze kilka osób tutaj było zainteresowanych tym modelem. Ogólne wrażenia: nie wiem haha wciąż się zastanawiam... Ani na tak ani na nie. Rozmiar mnie trochę zaskoczył bo był jakoś fajnie mały - to było dziwne. Był tez dosyć gruby z wyglądu ale na nadgarstku całkiem fajnie. Tarcza tez fajna aczkolwiek w salonach zawsze jest tragiczne oświetlenie więc aż chciałem na dwór z nim wyjść... Myślę ze ten zegarek zostawił mnie z dziwnym stanem umysłu 🙃
 3. Świetne zdjęcie. Ja to tak widzę. Od lewej: 1. Sport 2. Elegancja i trochę sportu 3. Elegancja 4. Sport i trochę elegancji A co komu pasuje pod lifestyle to już jego wybór 🤷‍♂️
 4. A ja myślałem ze mowa o Grand Seiko Snowflake - SORRY.
 5. Dokładnie tak ☝️ Ale tez uważam ze jak sub to bez daty, wtedy mniej przypomina gmt i jest w miarę innym zegarkiem wizualnie. Jestem w stanie zrozumieć czemu sub date może się znudzić jeżeli ktoś już ma np. batmana w kolekcji. A dokładniej...?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.