Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Harpagon

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ten zegarek "lubi" paski? Myślę nad niebieską płaszczką 🤔🙃
 2. Choć absolutnie się na temacie nie znam, to z zaciekawieniem przeczytałem cały wątek. Podziwiam. Życzę dalszej motywacji i radości z osiąganych postępów. 😊
 3. Proponuję taki: https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/citizen/zegarek-citizen-bm8560-88le.html Solarny, bardzo wygodny na ręce. Jest dostępny jeszcze z białą, czarną i zieloną tarczą.
 4. Udało się coś wybrać? W razie potrzeby moje propozycje 😉 https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/bm7108-81l https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/bn0100-42e
 5. Harpagon

  Citizen

  Cześć, proszę o pomoc w ustaleniu modelu poniższego zegarka. Próbowałem wyszukać go po różnych numerach z dekla, ale mi się to nie udało. Może wiecie kiedy mniej więcej były takie produkowane? Zastanawiam się nad zakupem, pytanie czy ten mechanizm solarny ma szansę jeszcze trochę pochodzić, chciałem też poznać wymiary 😊 Edit: trafiłem na temat odnośnie oznaczeń na deklu. Obstawiam, że ten zegarek jest z 2012 roku, raczej nie 2002?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.