Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Animaes

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

243 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

295 profile views
 1. Zielony poganin wrócił na kajdan:
 2. Obywatel GTS trafił właśnie pod młotek na nasz forumowy bazarek.
 3. Cześć! Po 4,5 latach wspaniałej przygody z Citizen Grand Touring Sport NB1031-53L, postanowiłem wystawić go pod młotek na bazarku. Zegar trafi także na allegro i olx. Tutaj jednak w pierwszej kolejności będę obniżał cenę. A ta jest wysoka, ponieważ nie jestem w stanie określić dokładnie wartości rynkowej tego zegarka. Będę ją obniżał wraz z upływem czasu. Na chrono24 są wystawione tylko 3 egzemplarze w cenie około 2000 USD. Czy to możliwe, że cena rynkowa poszybowała aż tak wysoko? Chyba nie. W mojej ocenie jeden z najładniejszych modeli linii The Signature:
 4. Cześć! Na sprzedaż Citizen Grand Touring Sport NB1031-53L w cenie 3555 zł. W zestawie: dodatkowe ogniwa bransolety wraz z pinami, pudełko, zawieszka, papiery. Szerokość koperty – 44mm Wysokość koperty – 14,5mm Szerokość między uszami – 23mm Wodoodporność – 300m Mechanizm automatyczny Miyota 9015 Werk posiada 42 godzinną rezerwę chodu i pracuje z częstotliwością 8 uderzeń na sekundę, ma naciąg automatyczny jednokierunkowy. Odchyłki dobowe mniej niż 3 sekundy. Stan 8/10. Są rysy na bezelu i bransolecie. Dodaję zdjęcia w różnych warunkach oświetleniowych 1) na zewnątrz 2) wewnątrz przy oknie 3) wewnątrz zdała od światła 4) wewnątrz przy oknie na jednolitym tle Na życzenie udostępnię więcej zdjęć Zapraszam do rozmów!
 5. Tevise, która właśnie trafiła na bazarek forumowy.
 6. Cześć! Sprzedam zegarek automatyczny Tevise z bransoletą ze stali nierdzewnej za 99zł z wysyłką. Szczelność 30M Koperta: 43mm Stan 8/10.
 7. Orient Bambino FAC00002W0
 8. Animaes

  Obywatel Automat

  Citizen Grand Touring Sport NB1031-53L
 9. Timex mojej dziewczyny. Na żywo robi świetne wrażenie. Wygląda jakby był kilkukrotnie droższym zegarkiem.
 10. Parnis Big Pilot. Mój pierwszy automat kupiony w 2011 roku. Do dzisiaj bardzo precyzyjny.
 11. Orientujesz się jaka jest aktualna wartość rynkowa tego zegarka? Szybkie spojrzenie na chrono24 pokazuje tylko 3 oferty w takich cenach:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.