Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lestaf

Użytkownik
 • Content Count

  2,162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Lestaf last won the day on April 26 2014

Lestaf had the most liked content!

Community Reputation

206 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Lestaf

 • Rank
  Why so serious?

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,217 profile views
 1. Też w to gram, ale zrobiłem sobie przerwę, bo gra jest staaaasznie długa, a w game passie tyle perełek, że szkoda czasu
 2. Ja gram w Outriders i Dead Cells
 3. Gorzkie jak jasna cholera i niewiele oprócz tej goryczy czuć. Pewnie było tak, że nawalili do kadzi tony chmielu i myśleli, że będzie posmak owoców tropikalnych, ale jak spróbowali co im wyszło i już wszyscy powracali z kibla, to wspólnie uznali, że doleją do piwa soku i jakoś to będzie. Trzeba mocno wysilić wyobraźnię, żeby uznać, że jakoś to jest... No ale może to po prostu ja się nie znam. [EDIT] Nie wiem, co w tym poście robią nie moje zdjęcia. Ja, wstawiłem tylko fotkę piwa Wrężel Tropical
 4. W smaku wszystko co lubi się w IPIE plus posmak winogron. Goryczka prawidłowo wykręca gębę, a 9% poprawnie ryje beret. Aktualnie w Lidlu. Polecam!
 5. To piwo dla odmiany jest bardzo dobre, czuć aromaty żywiczne, naftowe, cytrusowe, goryczka jest bardzo przyjemna. Piwo powstało jedynie z polskich odmian chmielu, nie ma tu żadnych nowofalowych Amerykanów, a mimo to smakuje prawie jak Modern Drinking od Pinty Polecam.
 6. Mało wyraźny smak, jakby rozwodniony. Owoce tropikalne wyczuwalne raczej słabo, w dodatku smakują jak zmieszane z wegetą. W opisie na etykiecie brak informacji o użytych odmianach chmielu. Słabiutko.
 7. Jak się ma kilka piw, to ogólnie polecam pić jako ostatnie. Na kacu nie pić, bo będzie womit. Mocne 2/10
 8. Ten Aviator zajebiaszczy
 9. Coś w tym musi być. Był czas kiedy reanimowalem stare Worlmastery
 10. GMT się nie liczy, ale faktycznie jest bardzo ładny Jest coś niezwykłego w tych czerwonych grotach. To taki drobny szczegół, który mocno kontrastuje, a jednocześnie współgra z czarną tarczą. Mam słabość do takich sekundników.
 11. Cześć. Jakie znacie współczesne automaty z czerwonym grotem sekundnika? Ważne, żeby ten element wyróżniał się z całości jak w Orient Mako, a nie był tylko jednym z wielu czerwonych wstawek na tarczy.
 12. Używane PS4 chodzi za parę stów. Ja sam sprzedałem parę miesięcy temu za 750 zł. Obecnie mam Xboxa Series X i jestem bardzo zadowolony.
 13. A nie lepiej kupić Xboxa Series X/S?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.