Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paweł Bohacz

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2800
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Paweł Bohacz

  1. Widzialem Kurono Coral i Bluish-Green. Co do urushi to widzialem GS SBGK002, fajna sprawa, ale inne tarcze GS podobaly mi sie bardziej
  2. Nieprzypadkowo nie zobaczysz dekla zegarka w tej recenzji
  3. Do pewnych rzeczy sie dorasta, inne przychodza wraz z okolicznosciami
  4. Tak nawiazujac to dyskusji o pieniadzach i pogoni za nimi... Przypomne slowa Steve Jobsa: “At this moment, lying on the bed, sick and remembering all my life, I realize that all my recognition and wealth that I have is meaningless in the face of imminent death. You can hire someone to drive a car for you, make money for you – but you can not rent someone to carry the disease for you. As we get older we are smarter, and we slowly realize that the watch is worth $30 or $300 – both of which show the same time. Whether we drive a car worth $150,000, or a car worth $2000 – the road and distance are the same, we reach the same destination. If we drink a bottle worth $300 or wine worth $10 we're drunk" Od siebie dodam, ze jednak lepiej jest miec drozszy zegarek, drozszy samochod i pic drozsze trunki Natomiast wierze w sztuke balansu, aby miec wszystko co lepsze zuzywajac tyle energii aby zostalo jej na to co najwazniejsze - przyjemnosci i bliskich
  5. Wrzuce swoje 3 grosze... Mialem kilka sztuk Kurono Bunkyo Classic w rekach i powiem, ze pozostawialy wiele do zyczenia. Nie wydalbym 1700$, nie mowiac o czymkolwiek wiecej. Jakosciowo zegarki na poziomie Seiko. Uprzedzam, ze nie mialem w rekach chronografu, miejmy nadzieje, ze jest lepiej wykonany.
  6. Na zdjeciach wyglada ok... Ale grawancje na cokolwiek (widoczna na zdjeciu) mozna sobie w buty wlozyc, bo nie ma numeru seryjnego na niej Sa papiery / pudelko?
  7. Paweł Bohacz

    Hublot

    Porownujac do innych marek w podobnej cenie to nie jest zle z Hublot, daje to rade. Podoba sie to kupuj.
  8. Z ruda w zegarkach jest prawie jak z ruda w samochodach, jak nie wmienisz / wyczscisz polowy zegarka to z czasem bedzie cos wychodzilo Chyba najlepsza opcja bedzie sprzedac tak jak jest (moze jakis zegarmistrz sobie kupi) i wtedy kupic cois nowego
  9. Moze i tak sie stanie Zaczalem uprawiac ogrodek dwa lata lemu Glownie warzywny, mam wlasne pomidory, ogorki, salate (jesli nie zostanie zezarta akurat przez slimaki 😅), buraki, rzodkiewki i pietruszke, ktorej u mnie jak na lekarstwo. Moj dziadek mial wspaniale dwa wielkie ogrody ze wszystkim co mozna bylo sobie wyobrazic. Za mlodu bylem "zmuszany" do pomocy dziadkowi, traktowalem to jak kare. Teraz zaluje, ze sie tym nie zainteresowalem bardziej, dziadka juz nie ma i wraz z nim odeszly male sekrety, ktorych posiadal bardzo wiele, i ktore pomagaly mu miec piekne zbiory. Coz... czasem nie docenia sie tego co sie ma w danej chwili.
  10. Tak jest! Kilka watow w kieszeni 👍
  11. Rozwoj dla mnie nie rowna sie kasie. Rozwoj wg. mojej definicji to wszystko co sie zlozy na to, ze sie stane lepszym czlowiekiem. Wiem, brzmi to wydumanie i gornolotnie, no ale... Wiem, ze slowo "rozwoj" w korporacjach jest odmieniany przez wszystkie przypadki w wolaczem na czele, wiem ze stal sie synonimem pracoholizmu, ale nie oznacza on samej w sobie pracy zarobkowej. Rozwojem moze byc nauka jezyka, aby porormawiac z ladna sasiadka Albo zalozenie swojego ogrodka, dzieki ktoremu bedziesz mial wlasne kiszoniaki na zime. Albo nauka medytacji. Albo... cokolwiek bedzie poprawialo kazdego z nas
  12. nawet BB58 wyglada na bardziej klockowaty niz rolex, ale na rece tego nie czuc
  13. Gdybys sprawdzil na necie ile z butikow jest otwartych, przeczytal jakie sa zasady, to nie bylbys rozczarowany. Pretensje powinienes miec do siebie, nie do AP. Yyyyy... to jednak byl jakis butik AP otwarty o ktorym nagle sobie przypomniales...? Ok, z mojej strony eot
  14. Tak, serio. Nie wiem jak mozesz sie wypowiadac o obsludze klienta na podstawie tego, ze butik byl zamkniety wtedy, kiedy Ty bys chcial aby byl otwarty. O AP mozesz najwyzej powiedziec, ze mieli sklep zamkniety, a nie ze maja kiepska obsluge czy podejscie do klienta Obluga klienta w AP ktorej doswiadczylem, byla lepsza niz w butiku PP czy Journe
  15. Nie rozumiem jak mozesz pisac o obsludze klienta, skoro jak wnioskuje nie masz doswiadczenia z obsluga klienta AP 🤔
  16. Zerknij sobie na serial Genius by Stephen Hawking w odcinku Why are we here? udowadnia, ze wolna wola nie istnieje https://www.pbslearningmedia.org/resource/hawking_genius_ep03_full/why-are-we-here-full-episode-genius-by-stephen-hawking/ Opanowane Obawiam sie, ze moich ambicji sie latwo nie zaspokoi 🙈
  17. Jestem zdania, ze nie ma co zalowac podjetych wczesniej decyzji Bezczynne siedzenie to nie dla mnie musze miec jakis cel, ktory zdobede
  18. Jesli jest to biochemia czy ladunek... to czy mozemy na to w jakis sposob wplywac?
  19. Haha... to ze jezdze w Alpach pewnie czesciej niz inne osoby tutaj, nie jest zadnym wyznacznikiem wiedzy 😅 Wracajac do Twojego pytania, oczywiscie nie powinno sie stosowac przekosow jak zrobila to osoba na Twoim zdjeciu. Jak sadze jest to fotka z jakiegos amatorskiego wyscigu. Stawiam, ze osoba ze zdjecia, pod wplywem emocji i wyscigowej ekscytacji, zapomniala, ze jest na blacie z przodu i gdy stawalo sie ciezej, to koles przerzucal tyl. Zdarzylo mi sie to tez podczas kilku wyscigow 😅🙈
  20. Ciezko mi sie odniesc do tego w jakim czasie odwiedzales te europejskie miasta i dlaczego wszystkie butiki AP, ktore mijales byly zamkniete... Moze byla niedziela? [emoji28] W zurichu butik dziala na zasadzie umowionych spotkan i faktycznie traktuja klienta inaczej (lepiej) niz w innych butiach [emoji4] Nie wiem jak to wyglada globalnie, nie mam takich doswidczen. Ale skoro nie jestes zainteresowany AP, to nie ma tematu.
  21. Brawo! Najwazniejsze, ze ukonczyles i zdobyles doswiadczenie [emoji106] Jestem pewien, ze wielu wymieklo przy tych warunkach [emoji4]
  22. Paweł Bohacz

    Super trio :)

    Tylko Hulk [emoji106]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.