Kolejny Westclox ,tym razem szkocki,niestety nie mogę znaleźć nazwy modelu ,bo o ile amerykanie mają ładnie opracowane katalogi Wescloxa,to szkoci nawet na tym oszczędzają Produkcja sygnowana na werku 9-56r,werk standardowy ,żadnych fajerwerków ,ale ma ciekawie wykonaną tarczę przez nałożenie na biało-perłowy podkład ,bezbarwnego tworzywa z wgłębionymi indeksami i napisem ,na zdjęciach słabo to widać ,ale efekt fajny Po obskrabaniu korozji i zaprawek robionych pędzlem przy okazji malowania płotu ,budzik prezentuje się całkiem fajnie i stanął razem z amerykańskimi kwadraciakami