Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maurycjusz

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wpłata dokonana. Janek jest niezwykłym finger style gitarzysta. Płyta jest wspanialym dowodem. Dziękuję m
 2. A ja proponuję debatę nad poprawną pisownią słowa "desydenci" ! Obawiam się, że zastosowana pisownia jest niepoprawna. WSTYD !!! Pomijam sens wstawiania takich zagadek, chyba że chodzi jak zwykle o promocję - tylko kogo, czego i po co ? DYSYDENCI - tak jest poprawnie.
 3. Pogodnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych! Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie – szczęście oraz tradycyjnego, smacznego jajka i mokrego Dyngusa
 4. Super! Dziękuję za przypomnienie J Nie zachwyca ta zmiana, ale póki co nie mamy na to wpływu. Intrygujący jest natomiast „podkład muzyczny” po budzikiem. Czy to kompozycja związana z zegarkami?
 5. Rozumiem, że jest to kolejna licytacja, tym razem na rzecz KMZiZ. Moja propozycja 50 zł.
 6. Zdrowych, spokojnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2021 dla wszystkich klubowiczów, forumowiczów i Zarządu
 7. Czyli to prawda co forumowa wieść niesie, że Pan Władysław jest mistrzem jazdy na czyichś plecach i wykorzystania forum dla własnych celów
 8. Tradycja w narodzie nie ginie, są równi i równiejsi… Jeżeli Pan Władysław jest założycielem forum, to dlaczego nie zamieszcza tutaj swoich artykułów, tylko odsyła do konkurencyjnego portalu/portali? A może też jest założycielem/właścicielem tych 4 portali i ma ten przywilej, że skacze z kwiatuszka a kwiatek?
 9. Od dłuższego czasu czytam wpisy osoby/osób po nickiem „Od czasu do czasu” i „Władek Meller” i zastanawiam się, czy nikt nie widzi, że jest to ta sama osoba?. Czy Regulamin Forum zezwala na to? Kolejna wątpliwość dotyczy umieszczania przez tę osobę w różnych wątkach na Forum linku do strony również poświęconej zegarkom i czterem innym stronom. Czy Regulamin Forum zezwala na linkowanie do konkurencji? Dlaczego inne linki umieszczane przez innych użytkowników Forum są usuwane, a ten pozostaje ? Dlaczego Zarząd lub Moderatorzy lub inni użytkownicy Forum nie reagują? Czy są bardziej uprzywilejowani Forumowicze? Czyżby jest jakaś zmowa milczenia?
 10. A grany utwór mówi o zielonych oczach
 11. Oj, będzie się działo !!! Już zastanawiam się nad pomysłami...
 12. Nie zgadzam się, że jest to najlepsze miejsce. Zegar widoczny jest dopiero po podejściu do wejścia do salonu od strony przeciwnej niż schody ruchome. Idąc od schodów widać wyłącznie witrynę sklepową (bez licytowanego zegara) usytuowaną wzdłuż przejścia.
 13. Panie Prezesie, Mimo, że jest Pan mężczyzną, to wyraził Pan swoje odczucia bardzo delikatnie J Ten międzynarodowy festiwal zegarków bardziej przypominał pchli targ niż wystawę zegarów i zegarków z prawdziwego zdarzenia. Pojawienie się renomowanych firm zegarkowych głównie ze Swatch Group zupełnie nie pasowało do otoczenia. Takie firmy powinny wystawiać się w blasku reflektorów, tak jak robią to np. na eventach promujących swoje nowe produkty, gdzie goście w strojach koktajlowych i z lampką szampana mogą merytorycznie porozmawiać o zegarkach i nie tylko. Ja osobiście uważam, że udział w takich „festiwalach” nie przynosi tym manufakturom splendoru, ma natomiast niekorzystny wpływ na ich image.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.