Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maurycjusz

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wesołych Świąt dla Prezesa i wszystkich klubowiczów!!! Słodkich pierników i wymarzonych prezentów. I szampańskiego Nowego Roku
 2. Zgodnie z informacja salonu Od czasu do czasu nowo otwarty sklep stacjonarny zostal zajety przez komornika. Czy banner sklepu zamieszczony na stronie forum nie szodzi dobremu wizerunkowi klubowi? A tak na marginesie to szkoda tego salonu i zgromadzonego w nim towaru. Jak widac kowid atakuje nie tylko pluca.
 3. Ale numer, tylko nie widac ktory na tym chyba specjalnie zamazanym zdjeciu. Aż trudno uwierzyć, że jutro nastąpi come back magazynu!!! Oby moderatorzy nie musieli przenieść tego tematu do dzialu Żarty żartami ☺ Będzie wersja tylko elektroniczna czy i papierowa? Jesli to wszystko prawda wplace chyba z radości co nieco na Klub.
 4. Wpłata dokonana. Janek jest niezwykłym finger style gitarzysta. Płyta jest wspanialym dowodem. Dziękuję m
 5. A ja proponuję debatę nad poprawną pisownią słowa "desydenci" ! Obawiam się, że zastosowana pisownia jest niepoprawna. WSTYD !!! Pomijam sens wstawiania takich zagadek, chyba że chodzi jak zwykle o promocję - tylko kogo, czego i po co ? DYSYDENCI - tak jest poprawnie.
 6. Pogodnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych! Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie – szczęście oraz tradycyjnego, smacznego jajka i mokrego Dyngusa
 7. Super! Dziękuję za przypomnienie J Nie zachwyca ta zmiana, ale póki co nie mamy na to wpływu. Intrygujący jest natomiast „podkład muzyczny” po budzikiem. Czy to kompozycja związana z zegarkami?
 8. Rozumiem, że jest to kolejna licytacja, tym razem na rzecz KMZiZ. Moja propozycja 50 zł.
 9. Zdrowych, spokojnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2021 dla wszystkich klubowiczów, forumowiczów i Zarządu
 10. Czyli to prawda co forumowa wieść niesie, że Pan Władysław jest mistrzem jazdy na czyichś plecach i wykorzystania forum dla własnych celów
 11. Tradycja w narodzie nie ginie, są równi i równiejsi… Jeżeli Pan Władysław jest założycielem forum, to dlaczego nie zamieszcza tutaj swoich artykułów, tylko odsyła do konkurencyjnego portalu/portali? A może też jest założycielem/właścicielem tych 4 portali i ma ten przywilej, że skacze z kwiatuszka a kwiatek?
 12. Od dłuższego czasu czytam wpisy osoby/osób po nickiem „Od czasu do czasu” i „Władek Meller” i zastanawiam się, czy nikt nie widzi, że jest to ta sama osoba?. Czy Regulamin Forum zezwala na to? Kolejna wątpliwość dotyczy umieszczania przez tę osobę w różnych wątkach na Forum linku do strony również poświęconej zegarkom i czterem innym stronom. Czy Regulamin Forum zezwala na linkowanie do konkurencji? Dlaczego inne linki umieszczane przez innych użytkowników Forum są usuwane, a ten pozostaje ? Dlaczego Zarząd lub Moderatorzy lub inni użytkownicy Forum nie reagują? Czy są bardziej uprzywilejowani Forumowicze? Czyżby jest jakaś zmowa milczenia?
 13. A grany utwór mówi o zielonych oczach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.