Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LukasS

Użytkownik
 • Content Count

  1,473
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by LukasS

 1. W mBanku można od niedawna wykonywać przelewy międzynarodowe, więc nie powinno być problemu z zapłatą za Stowę.
 2. tessio, zapodaj jej takiego czarnucha: http://www.watchworx.co.uk/pages/lwb/deepPop/hd3.html
 3. Działa na 100%. Maro66, klasa zegarek. Wiesz, co dobre. :wink:
 4. :shock: Świetna robota. Szczerze gratuluję. Sam w życiu bym się czegoś takiego nie podjął. A zdjęcia na pewno będą pomocne dla wielu "amatorów"- chociaż Ciebie tak nazwać nie można. :wink:
 5. Wpisz "destroyed" w ich wyszukiwarce: http://www.taikonaut-time.com/indexa.asp
 6. Aż dwa? Nie doceniasz się.
 7. Rzeczywiście, ta perfekcyjna krawędź niezbyt pasuje do destroyed strap'a, ale przecież takie zbliżenia są tylko na zdjęciu. Na żywo tego nie widać. Kto czepia się takich szczegółów? Jedynie takie zboki, jak my. Paseczek jest po prostu genialny. Taki chciałem. To był strzał w dziesiątkę.
 8. swietny jest ale podobalby mi sie jeszcze bardziej jakbys wzial skalpel i wybcial to gumopodobne cus z krawedzi Niech samo odpadnie...
 9. W nic nie będę inwestował, bo podoba mi się tak jak jest teraz. Poza tym nie pozwolę nikomu dobierać się do jego wnętrza.
 10. Ona wie, już się przyzwyczaiła i zakupy pasków na całym świecie to dla niej normalka. 8)
 11. Moja babcia zapytała mnie dziś, dlaczego kupiłem sobie stary pasek, który ktoś już pewnie nosił ze 20 lat. Czy można usłyszeć lepszy komplement pod adresem tego paska? :twisted:
 12. W dotyku, jak zamsz. To chyba nawet jest zamsz. Tak, wygląda obleśnie, i właśnie o to chodzi. Mam nadzieję, że z czasem sponiewiera się jeszcze bardziej.
 13. A najlepsze jest to, że idealnie pasuje do niego klamra od Don'a. Tę od Taikonautów dostałem gratis. Przesyłka też gratis, a na pasek czekałem 6 dni.
 14. Taikonaut, właśnie dotarł do mnie z baaaardzo daleka: Wkrótce więcej zdjęc...z zegarkiem.
 15. http://www.tagheuer.com/the-brand/stars-ta...dex.lbl?lang=en
 16. Dokładnie. Rekin do koszuli z krótkim rękawem i krawata pasuje idealnie. A co się będę czaił. :wink: :twisted:
 17. To klamra od rekina na teleskopie. Jej zamiana zajęła mi parę sekund. Don podaje, że jego paski "panerai'owate" mają 5,5 mm. Ja mierzę i wychodzi mi 5mm przy uszach, 4 mm na końcu. yarhard, ja w nim teraz do pracy zamierzam śmigać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.