Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

13lesiu

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3479
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez 13lesiu

  1. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Bardzo ciekawy werk,nie widziałem jeszcze takiego-gratuluję super zegarka
  2. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Ale Leszek "ciśniesz" z tymi Omegami-gratuluję
  3. Borewicz ładne foto i fajny zegar-gratki
  4. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Ostatnio gościł na łapie
  5. Działa,działa tylko zdjęcie nieco starsze
  6. Dla mnie [jak na razie] ten jest najpiękniejszy
  7. Gratuluję świetnej Maryny U mnie dziś też MM
  8. Bardzo ładny model tego Selko Czy uszy są delikatnie przerysowane?
  9. Dzięki Staszku,brak jest trochę luny w wskazówce a poza tym jest w super stanie
  10. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Tego rzadko noszę.chyba pójdzie na bazarek
  11. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Stasiu ładne masz te Delbanki no a Atlantic Piotra to cudo
  12. Chłopaki WYLUZUJCIE-takie przyjemne forum i taka nieprzyjemna rozmowa Ja też noszę luźno zegarki bo tak lubię i basta
  13. Szymon piękny ten twój staruszek i od razu inspiracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.