Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

13lesiu

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3479
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez 13lesiu

  1. Dziękuję Staszku dodam.że jedzie do mnie ładne Milano [pokaże jak dotrze]
  2. Zgadza się muszę trochę posprzedawać ale przyszedł dziś kolejny chyba trzeba iść do lekarza
  3. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    A może taki klasyk???
  4. Mam tego więcej i kiedyś się zmobilizuję i porobię lepsze fotki
  5. Klasa sama w sobie-świetny jest ten AP-super
  6. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Ja też noszę swoje staruszki
  7. Nie mam jeszcze Pama więc musi wystarczyć DB
  8. Blackmoore to na cześć legendarnego gitarzysty Deep Purple??? Bc3 fajny [miałem takiego] ale jak dla mnie to jest za mały
  9. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Jak to co dalej? kupuj następne pudełko [ większe ] i na zakupy świetna Omesia-gratuluję
  10. Trafiona uwaga-będę szukał takiego długopisu
  11. 13lesiu

    Nasze chronografy vintage

    Piotr gratuluję 2000-cznego posta i świetnego zegarka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.