Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

frugoman

Użytkownik
 • Content Count

  278
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by frugoman

 1. frugoman

  Liczymy SDGMy

  Czy ktoś nie chciałby się rozstać ze swoim SDGM003? Chętnie odkupię jakiś niepoobijany.
 2. Do zestawu modów doszła bransoleta strapcode
 3. "Rolex" komisarza Halskiego którego otrzymał od Amerykanów jako wyraz uznania za zatrzymanie szajki. [emoji23][emoji23][emoji23] Ekstradycja 2.
 4. Zadzwoń do Seiko Service, Belgradzka, Warszawa 22 648 76 70 w sprawie tulejki i pinu. Jakis rok temu deklarowali że moga sprowadzić ale nie pamiętam ceny.
 5. frugoman

  Policzmy SKX007

  Prawdziwy cocktail watch [emoji23]
 6. frugoman

  Policzmy SKX007

  Ja też nie lubię poniedziałków
 7. Dzięki za pomoc, tak, będzie łatwiej. Próba ma oznaczenie 583.
 8. Dzięki, to jedną rzecz mamy już usuniętą z drogi To chyba nie jest zbyt często spotykany zegarek, fajnie byłoby wymienić tarczę.
 9. Cześć, zegarek to pamiątka oddana kiedyś przez teściową do niedudolnego czyszczenia. Wskutek partactwa zegarmistrza powycierane są indeksy a z logo została tylko litera A. Domyślam się że to SLAVA (zaria?), i tu pytanie czy ktoś nie miałby na sprzedaż takiej tarczy lub całego zegarka na jej podmianę? Chętnie usłyszę też opinie na temat oryginalności wskazówek i koronki. Zegarek ma zostać uporządkowany i będzie dalej noszony.
 10. Zegarek na bazarku gdyby ktoś był zainteresowany.
 11. Świetny zegarek, też na niego choruję choć w skromniejszej wersji z rezerwą chodu i datą. Zdjęcia też klasa.
 12. Coś nam temat przysnął. Moja Alpina w każdym razie się nosi i nigdzie się nie wybiera.
 13. Jest też bliźniaczo podobny gumowy vintage tropic od cheapestnatostraps za 10$ https://www.cheapestnatostraps.com/collections/tropic-watch-straps-and-rubber-watch-bands/products/vintage-tropic-black-2-0 nawet wafelek się znajdzie: https://www.cheapestnatostraps.com/collections/tropic-watch-straps-and-rubber-watch-bands/products/rubber-waffle-strap-black
 14. Wkładka zmieniona, myślę że ostatecznie wychodzi to zegarkowi na korzyść ale ma plusy i minusy. Na plus - wygląd bezela łapiącego refleksy świetlne zdecydowanie "upgrade'uje" zegarek w dzień. Wygląda lepiej, jest też bardziej fotogeniczny. W nocy różnica jest bezdyskusyjnie na korzyść, świeci bardzo ładnie. Na minus - wkładka szafirowa jest grubsza od aluminiowej, w efekcie szkiełko jest delikatnie niżej od niej. Z drugiej strony podkreśla to boczne podcięcie szkiełka i może nie wygląda źle - kwestia odobistych preferencji. Po drugie kolor indeksów na wkładce w świetle dziennym jest... w kolorze lumy, lekko zielonkawy. Mnie to trochę przeszkadza. Mamy teraz szafirowe szkło z antyrefleksem od crystaltimes i rzeczoną wkładkę bezela. Planuję jeszcze jedną, ostatnią modyfikację - bransę od strapcode, pochwalę się jak już zdecyduję którą. Przed (ale już ze szkiełkiem): Po: Luma:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.