Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Z Tego co widać to autentyk wydaje mi się, że nawet koronka jest oryginalna. Piękna jest
  2. Pewne pytania można przewidzieć po dacie rejestracji na forum. Dziś rejestracja, dzis pytanie o cenę, jutro zapomni jaki ma nick na forum. Kto się zarejestrował z powodu prawdziwego zainteresowania zegarkami to nie zaczyna od pytań a od czytania forum. chociaż wiem że niektórzy koledzy wpadli "na chwilę" i ... wpadli po uszy
  3. I Rosija z PCzZ Mam nadzieję, że po kliknięciu na zdjęcia coś tam widać. Edit Krzysiek_W jak możesz to przenieś najpierw tamte posty a później moje z tego wątku do tego: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/99777-leningrad-rozwa%C5%BCania-o/ Dziękuję
  4. Ciąg dalszy dyskusji o Leningradach z innego wątku. Pozwoliłem sobie przenieść dyskusję tu żeby tam OT nie robić. Od razu przepraszam za zdjęcia ale robione przed chwilą i żeby było szybciej telefonem. Od razu potwierdzenie - mój Leningrad z mechanizmem 1 MCzZ
  5. A przy podziale majątku ten zegarek niech zabiera Ona
  6. Odnośnie tarcz nosowych to "znany" sprzedający ma chyba nową linię http://allegro.pl/tarcza-wolna-22k-precizionnyje-29mm-ideal-i3865197501.html
  7. Może ktoś chce Frankena? http://allegro.pl/raketa-rakieta-meski-klasyk-i3865039009.html A tu cena jest dość ciekawa http://allegro.pl/zegarek-rakieta-24-godzinny-2623-h-oryginalny-i3848513220.html
  8. Kirowka też świetna:-) Który to rok? Nie widzę na telefonie?
  9. Widziałem taki na innym forum, myślałem że to ten sam.
  10. Na bazarku wisi Buran Sybir w stanie 9/10 czarny za chyba 470zł. Ją bym go wolał zdecydowanie. Piękny i na Molnii 3603 Tyle że mam dwa Sybiry:-P
  11. ....hmmmm Edit Od jak dawna masz ten zegarek i jak go nabyłeś je zeli nie jest to tajemnica?
  12. O ile dobrze pamiętam to pewne wpisy zostały usunięte ze względu na osobę o śmiesznym nicku ".. cos urwał:" Próbował on nawet "zastraszania" - w jego mniemaniu chyba. Panowie potrzebny nam wątek o "budzących podejżliwość sprzedających" Treevill - powiedz czy założysz? To Twój pomysł. Jakby coś to służę pomocą oczywiście.Myślę że wiekszość Kolegów również.
  13. U mnie masz medal bo za baterię maxell to zegarmistrz chce 5 zł Czyli sam zegarek kosztował 1,50zł Tragarza nie liczę
  14. Ta koperta nie jest stalowa IMO, całą resztę pomijam.
  15. Za 6,50 zł??? Zepsułeś mi wieczór. Gdzie ja byłem, że jej nie widziałem? A może to lepiej - mamy fajny kwarc w super cenie a tak byłby tylko fajny kwarc 2356 w środku?
  16. Propozycja bardzo dobra tylko tytuł powinien być inny bo sie zacznie niekończący się spór o uczciwości :-)
  17. Automat i trzy kwarce? Rakietę medyczną też mam na liście:)
  18. Zwłaszcza na moich zdjęciach:( W realu o wiele ładniejsza
  19. Wąski?! Kirowskie super, ten drugi doskonały. Rozumiem że to już życzenia noworoczne spełniasz
  20. Myślę że 300zł to cena wysoka ale akceptowalna. Wszystko powyżej to już raczej dla nas zbierających chyba za dużo. Ale jak wiemy rynek rządzi się swoimi prawami a dwóch "napalonych" może cenę podbić wysoko.
  21. Grzybek, raczej. Teraz zachodze w głowę bo trzecią mam u zegarmistrza i prawie jestem pewny że wskazówki ma takie jak ta druga ale tarcza jest gładka :-\
  22. Masz racje że wskazówkami, myślałem o innej Rodinie. W takiej mam identyczne:) Edit Myslalem o tej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.