Pewne pytania można przewidzieć po dacie rejestracji na forum. Dziś rejestracja, dzis pytanie o cenę, jutro zapomni jaki ma nick na forum. Kto się zarejestrował z powodu prawdziwego zainteresowania zegarkami to nie zaczyna od pytań a od czytania forum. chociaż wiem że niektórzy koledzy wpadli "na chwilę" i ... wpadli po uszy
I Rosija z PCzZ Mam nadzieję, że po kliknięciu na zdjęcia coś tam widać. Edit Krzysiek_W jak możesz to przenieś najpierw tamte posty a później moje z tego wątku do tego: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/99777-leningrad-rozwa%C5%BCania-o/ Dziękuję
Ciąg dalszy dyskusji o Leningradach z innego wątku. Pozwoliłem sobie przenieść dyskusję tu żeby tam OT nie robić. Od razu przepraszam za zdjęcia ale robione przed chwilą i żeby było szybciej telefonem. Od razu potwierdzenie - mój Leningrad z mechanizmem 1 MCzZ
Może ktoś chce Frankena? http://allegro.pl/raketa-rakieta-meski-klasyk-i3865039009.html A tu cena jest dość ciekawa http://allegro.pl/zegarek-rakieta-24-godzinny-2623-h-oryginalny-i3848513220.html
O ile dobrze pamiętam to pewne wpisy zostały usunięte ze względu na osobę o śmiesznym nicku ".. cos urwał:" Próbował on nawet "zastraszania" - w jego mniemaniu chyba. Panowie potrzebny nam wątek o "budzących podejżliwość sprzedających" Treevill - powiedz czy założysz? To Twój pomysł. Jakby coś to służę pomocą oczywiście.Myślę że wiekszość Kolegów również.
Za 6,50 zł??? Zepsułeś mi wieczór. Gdzie ja byłem, że jej nie widziałem? A może to lepiej - mamy fajny kwarc w super cenie a tak byłby tylko fajny kwarc 2356 w środku?
Myślę że 300zł to cena wysoka ale akceptowalna. Wszystko powyżej to już raczej dla nas zbierających chyba za dużo. Ale jak wiemy rynek rządzi się swoimi prawami a dwóch "napalonych" może cenę podbić wysoko.
Grzybek, raczej. Teraz zachodze w głowę bo trzecią mam u zegarmistrza i prawie jestem pewny że wskazówki ma takie jak ta druga ale tarcza jest gładka :-\
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.