Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Taka fabryka była - imienia Kirod ja Taka se parod ja
  2. Gdybyś Wąski123 chciał się pozbyć Poljota to mam identyczne Błonie Super - byłaby fajna parka
  3. Swojego zdania nie zmienisz i nikt Ci tego nie zabrania. Zastanów się jednak jaki ma sens pisanie tego typu postów?! Prawda jest taka, że Nightdream jest tu znany od pewnego czasu i oprócz Twoich postów nikt złego słowa o nim nie napisał a wręcz przeciwnie - cieszy się ogólnym szacunkiem. Ty jestes tu zupełnie nowy i zaczynasz od "prywatnej wojny" Sorki ale nie tędy droga. Edit Wybacz tarant
  4. Tajtek Twój duch musi być z "naszej" puszczy - ciekaw jestem czy receptura lepsza od tej białostockiej Edit. Kolego Rybak - mam prośbę . Staraj się unikać pisania postu pod własnym postem tam gdzie można go edytować i dodać tekst lub cos innego. To nam ułatwia życie jeżeli chodzi o szybkie przeglądanie Forum.
  5. Jakbyś chciał się pozbyć zółtej to pamiętaj o mnie
  6. Zawór helowy? Ciekawe czy automatyczny czy ręczny? Rozumiem Twoje intencje
  7. Poljot nr 3 doskonały. A ja odebrałem od zegarmistrza białego Łucza. Zdjęcie niestety grupowe bo tylko takie zrobiłem.
  8. O ile dobrze pamiętam to parę dni temu taka unitra sprawna poszła na alle... za 1200zł
  9. Piotrze?! cały czas myslałem że skupiasz się na Mołniach a tu taki zestaw Komandirów. Zaskoczyłeś mnie. Gratuluję
  10. Jak nie lubię Zimów tak ten jest bardzo ciekawy:)
  11. Dzięki, pracuję nad zdjęciami żeby w TOP10 lipy nie zrobić :-)
  12. Wrócił z czyszczenia i smarowania do zakupu tego zegarka natchnął mnie Nightdream i jego zamiłowanie do Łuczy. Przyznaję że ten mi się podoba bardzo i będzie miał na pewno kilku nowych kolegów
  13. To, że pierwszy raz w tym roku to nic strasznego - szesnasty dzień tego roku dzisiaj O oryginalność wskazówek zapytaj sprzedającego. Jest przecież na forum.
  14. Dlatego przepuscilem Gregoriana w kolejce:) Zawsze będę mógł powiedzieć " sorry trenerze skurcz mnie chwycił" :-D
  15. Gratuluję Gregorian pięknej WT, daktarin ta"Hanka" jest świetna
  16. No tak, za dużo rudej i zamglenie umysłu:-\
  17. Ze wskazówkami to żart raczej był, ich nawet nie da się założyć odwrotnie. Powiedz tylko co masz na myśli pisząc "Miałem jeszcze czarny do pary ....." Ja mam taka w chromie ale czarnej to nie widziałem nigdy.
  18. Tak, i tak jak harcerz na zwiadzie mchem i korzonkami będę się żywił
  19. Heh, dzis na szczęście udało się nie przeoczyć
  20. Pewnie że jest to załamanie światła Ja się tylko zastanawiam dlaczego przeoczyłem to że Rekiniasty sprzedawał taką Rakietę?!
  21. Wybaczcie bo jest to Prestiżowa propozycja dla miłośników zegarków szwajcarskich i mechanicznych.... Nie mogę się jednak oprzeć bo zegarek cudny, opis wspaniały i występuje wśród Wostoków. Szkoda że cena taka wysoka http://allegro.pl/nowy-stalowy-automat-wzor-wostok-nurek-werk-seiko-i3877759460.html
  22. Piękne, czekam na następne, tych z Misiem jest chyba jeszcze kilka odmian a jedna na pewno. Jakiś czas temu wylicytowałem taką z bębenkiem i pałeczkami ale sprzedający mi napisał że mu się zepsuła Była też taka w marmurze na alle..., sthool powinien wiedzieć która. Długo wisiała ale jak ją chciałem kupić to też się zepsuła
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.