Swojego zdania nie zmienisz i nikt Ci tego nie zabrania. Zastanów się jednak jaki ma sens pisanie tego typu postów?! Prawda jest taka, że Nightdream jest tu znany od pewnego czasu i oprócz Twoich postów nikt złego słowa o nim nie napisał a wręcz przeciwnie - cieszy się ogólnym szacunkiem. Ty jestes tu zupełnie nowy i zaczynasz od "prywatnej wojny" Sorki ale nie tędy droga. Edit Wybacz tarant
Tajtek Twój duch musi być z "naszej" puszczy - ciekaw jestem czy receptura lepsza od tej białostockiej Edit. Kolego Rybak - mam prośbę . Staraj się unikać pisania postu pod własnym postem tam gdzie można go edytować i dodać tekst lub cos innego. To nam ułatwia życie jeżeli chodzi o szybkie przeglądanie Forum.
Wrócił z czyszczenia i smarowania do zakupu tego zegarka natchnął mnie Nightdream i jego zamiłowanie do Łuczy. Przyznaję że ten mi się podoba bardzo i będzie miał na pewno kilku nowych kolegów
To, że pierwszy raz w tym roku to nic strasznego - szesnasty dzień tego roku dzisiaj O oryginalność wskazówek zapytaj sprzedającego. Jest przecież na forum.
Ze wskazówkami to żart raczej był, ich nawet nie da się założyć odwrotnie. Powiedz tylko co masz na myśli pisząc "Miałem jeszcze czarny do pary ....." Ja mam taka w chromie ale czarnej to nie widziałem nigdy.
Wybaczcie bo jest to Prestiżowa propozycja dla miłośników zegarków szwajcarskich i mechanicznych.... Nie mogę się jednak oprzeć bo zegarek cudny, opis wspaniały i występuje wśród Wostoków. Szkoda że cena taka wysoka http://allegro.pl/nowy-stalowy-automat-wzor-wostok-nurek-werk-seiko-i3877759460.html
Piękne, czekam na następne, tych z Misiem jest chyba jeszcze kilka odmian a jedna na pewno. Jakiś czas temu wylicytowałem taką z bębenkiem i pałeczkami ale sprzedający mi napisał że mu się zepsuła Była też taka w marmurze na alle..., sthool powinien wiedzieć która. Długo wisiała ale jak ją chciałem kupić to też się zepsuła
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.