Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Z tego co mi wiadomo nie wszystkie miały logo PCzZ na werku. Moim zdaniem jest ok. Edit Oczywiście pewny nie jestem tak jak i z wypełnieniem wskazówek.
  2. Paweł - świetny zakup. Ja jednak w cuda nie wieżę i na Twoim miejscu dałbym go do czyszczenia i smarowania.Poczta go wytrząsła i dlatego ruszył ale na pewno warto zainwestować parę groszy w serwis. Edit To na pasku to Zwiezda?
  3. Ale właśnie te wskazówki były chyba wypełniane. W białych widziałem conajmniej kilka zdjęć z wypełnieniem dokładnie tych wskazówek.
  4. To ja pokażę białego, dziś wyjechał do spa. Jakby ktoś miał koronke oryginalną to proszę o pw. Kupiony dzięki pomocy i uprzejmości Nightdreama - dzięki Artur
  5. Wiem że już było ale nie mogę odnaleźć. Podpowiedzcie proszę czym wypełnić wskazówki? Chodzi mi o wypełniania świecące i nieświecące, tylko takie które nie wykruszą się "pojutrze"
  6. Masz gdzieś wzór w katalogu, od wczoraj się nad tym zastanawiam. Białego mam bez wypełnienia ale tam ono było. Czarnego może będę miał niedługo ale też bez wypełnienia i tu nie jestem pewny.
  7. Są. Ale cena...... https://www.russian-watches.info/product/russian-watch-raketa-sochi-2014-winter-olympics-limited-edition/
  8. Ciekaw jestem za ile pójdzie ta dość rzadka "lodówka" od don-venditore ? W tej chwili na pewno jeszcze okazja. http://allegro.pl/slava-26-kamieni-pozlacana-lodowka-i3956077311.html
  9. Mam trzy 55g i dwa trupki i we wszystkich koperty są stalowe.Wydaje mi się, że w przeciwieństwie do chrono, 55g występowało tylko w stali. Ale na 100% nie wiem.
  10. Jakoś tak mnie naszła potrzeba posiadania czegoś starszego, Powoli będę się rozglądał za jakimś staruszkiem który ozdobi moje skromne zbiory. Pokaż ich więcej, mam nadzieję że koledzy się dołączą.
  11. Swietny zegarek i jeszcze w takim stanie. Tarcza jest porcelanowa? Już się kiedys zastanawiałem czy Twój nick ma coś wspólnego z zegarkami Pawel Bure? Jakiś czas temu ktoś pokazywał złoty carski Pawel Bure. Tylko nie wiem czy tu czy na innym forum widziałem.
  12. Na kole naciągu masz jeszcze nazwę "Saljut" - szukaj tego. Na werku oznaczenie "drugiej moskiewskiej"
  13. Ja mam takiego Poljota w złoconej kopercie ale jej kształt jest inny. Tyle że tarcza w moim jest niebieska. Wskazówki chyba ok tylko brakuje wypełnienia.
  14. Ten plastikowy to kiedyś widziałem na żywo. Nie ma w tym zegarku nic ciekawego, takie "brzydkie kaczątko" Nie ma się też co łudzić - piękny łabądź z tego nie wyrośnie. Przynajmniej ja takiego mocnego alkoholu jeszcze nie piłem Ale cena fajna, więc jak ktoś chce brzydala to warto
  15. Jeżeli to w krabie to Ural to serdecznie gratuluję dzisiejszej poczty i zazdraszczam Jakby Ci nie pasował do kolekcji to ślij pw
  16. No i poszedł. Tanio faktycznie. Dobrze że mam bo bym się wkurzył. We wskazówkach chyba wystarczy zmienić wypełnienie na czarne.
  17. Tak się zastanawiam czy nie jest to tak jak w przypadku Elektroniki. Pęknięta blaszkę każdy zegarmistrz wymieni a sprawny byłby wart 3x więcej Uszkodzony - to inna bajka. Ja sprawnego werku szukam już ponad rok.
  18. Parę dni temu był taniej jakoś - już to przerabialiśmy. Ten przycisk to któryś z kolegów objaśniał - zawór helowy
  19. Piotr - to już takie małe sanktuarium:-) Świetny wiedzał na kieszonkowe.
  20. U łał!!! Szkło pokryte sierścią?! Świetna sprawa Wybacz - musiałem:)
  21. Wygrałeś. Mam jeszcze dwie ale te zwykłe z cyframi arabskimi, to i tak tylko 8. Dwie chętnie bym od Ciebie przygarnął, "gwiazdę" i "propagandę" czerwoną. No i muszę coś z czarna tarczą dokupić bo się okazuje że nie mam. Zrobilismy niezły OT i koledze chyba niedźwiedzią przysługę bo w myśl teorii spiskowej ceny na alle... podskoczą
  22. Oj bo sięgnę do pudełek:-D Niestety żadnej nie planuje się pozbyć.
  23. A 24h w takiej kopercie nie występuje. Edit A tu na szybko to co mam w gablotce w takiej kopercie. Niestety robione telefonem.
  24. Gregorian?! Ta Rakieta to taka duża wcale nie jest. Zapropunuję Ci większą na wymianę. Gratuluję, w tej kopercie mam czarną ale w Twojej ta złocona i rowkowana luneta to piękno samo w sobie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.