Z tego co mi wiadomo nie wszystkie miały logo PCzZ na werku. Moim zdaniem jest ok. Edit Oczywiście pewny nie jestem tak jak i z wypełnieniem wskazówek.
Paweł - świetny zakup. Ja jednak w cuda nie wieżę i na Twoim miejscu dałbym go do czyszczenia i smarowania.Poczta go wytrząsła i dlatego ruszył ale na pewno warto zainwestować parę groszy w serwis. Edit To na pasku to Zwiezda?
To ja pokażę białego, dziś wyjechał do spa. Jakby ktoś miał koronke oryginalną to proszę o pw. Kupiony dzięki pomocy i uprzejmości Nightdreama - dzięki Artur
Wiem że już było ale nie mogę odnaleźć. Podpowiedzcie proszę czym wypełnić wskazówki? Chodzi mi o wypełniania świecące i nieświecące, tylko takie które nie wykruszą się "pojutrze"
Masz gdzieś wzór w katalogu, od wczoraj się nad tym zastanawiam. Białego mam bez wypełnienia ale tam ono było. Czarnego może będę miał niedługo ale też bez wypełnienia i tu nie jestem pewny.
Ciekaw jestem za ile pójdzie ta dość rzadka "lodówka" od don-venditore ? W tej chwili na pewno jeszcze okazja. http://allegro.pl/slava-26-kamieni-pozlacana-lodowka-i3956077311.html
Mam trzy 55g i dwa trupki i we wszystkich koperty są stalowe.Wydaje mi się, że w przeciwieństwie do chrono, 55g występowało tylko w stali. Ale na 100% nie wiem.
Jakoś tak mnie naszła potrzeba posiadania czegoś starszego, Powoli będę się rozglądał za jakimś staruszkiem który ozdobi moje skromne zbiory. Pokaż ich więcej, mam nadzieję że koledzy się dołączą.
Swietny zegarek i jeszcze w takim stanie. Tarcza jest porcelanowa? Już się kiedys zastanawiałem czy Twój nick ma coś wspólnego z zegarkami Pawel Bure? Jakiś czas temu ktoś pokazywał złoty carski Pawel Bure. Tylko nie wiem czy tu czy na innym forum widziałem.
Ja mam takiego Poljota w złoconej kopercie ale jej kształt jest inny. Tyle że tarcza w moim jest niebieska. Wskazówki chyba ok tylko brakuje wypełnienia.
Ten plastikowy to kiedyś widziałem na żywo. Nie ma w tym zegarku nic ciekawego, takie "brzydkie kaczątko" Nie ma się też co łudzić - piękny łabądź z tego nie wyrośnie. Przynajmniej ja takiego mocnego alkoholu jeszcze nie piłem Ale cena fajna, więc jak ktoś chce brzydala to warto
Tak się zastanawiam czy nie jest to tak jak w przypadku Elektroniki. Pęknięta blaszkę każdy zegarmistrz wymieni a sprawny byłby wart 3x więcej Uszkodzony - to inna bajka. Ja sprawnego werku szukam już ponad rok.
Wygrałeś. Mam jeszcze dwie ale te zwykłe z cyframi arabskimi, to i tak tylko 8. Dwie chętnie bym od Ciebie przygarnął, "gwiazdę" i "propagandę" czerwoną. No i muszę coś z czarna tarczą dokupić bo się okazuje że nie mam. Zrobilismy niezły OT i koledze chyba niedźwiedzią przysługę bo w myśl teorii spiskowej ceny na alle... podskoczą
Gregorian?! Ta Rakieta to taka duża wcale nie jest. Zapropunuję Ci większą na wymianę. Gratuluję, w tej kopercie mam czarną ale w Twojej ta złocona i rowkowana luneta to piękno samo w sobie.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.