Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Racja gregch:-) Moja gdybym jej powiedział że chcę drewniany zegarek za 400 zł to by chyba że śmiechu pękła. Niestety, nie zna sie zupełnie:-)
  2. No i sorki Panowie - wagę muszą wygrał Zdzisiek
  3. Ło matko!!!! Artur, Ty zbierasz Łucze a ja Rakiety. Gdzie i za ile można kupić takie prezenty? Ostatnio na zatoce to pod 400$ widziałem.
  4. Jakiś czas temu identyczny NOS leżał na bazarku za (o ile dobrze pamiętam) 400zł. Leżał sobie i leżał Nasz Mod też takiego sprzedawał jakiś czas temu chyba za około 350zł
  5. Ja rozumiem magię olimpijskiego NOS-a ale .... 750zł??? http://allegro.pl/rzadka-rakieta-olimpijska-stan-nos-i3754135583.html
  6. Gdybym dziś nie napisał to jutro byłby rok od ostatniego postu Przez tyle czasu nikt Zodiaca nie kupił? Ja mam w niedalekich planach jednego
  7. Takiego białego kruka za 25 zł w zeszłym roku kupiłem na alle...
  8. W tym samym kolorze to na pewno ma "kolor" ale poker nie jest wykluczony
  9. Piekny łucz. Widzę minę Nightdreama:-)
  10. Poszukaj katalogu z 1975 roku, są w sieci ale na pamięć nie potrafię pomóc. Koperta to pllastik mam takie dwa Starty ale z innymi wskazowkami.
  11. Nie musi być "Pakema" mogło by być "Paketa"
  12. Rodina bardzo ładna i tak jak Koledzy mówili tarczy nie ma co ruszać. Natomiast zastanawiam się nad sekundą - słabo ją widać na zdjęciu ale mi wydaje się troszkę "kulawa"
  13. 50 zł za zieloną to niestety tragicznie mało wziąłeś. Czerwoną chętnie odkupie :-) no bo przecież nie jest"okolicznosciowa":-D
  14. Ilość postów świadczy tylko o tym jak często bierze się udział w dyskusjach, prowadzi merytoryczne wymiany informacji na forum. To oczywiście moje zdanie ale wychodzi na to że ją się nie znam. Nie będę już zabierał głosu w temacie, na szczęście jest on w tym dziale a nie w innym. Życzę powodzenia w handlu na alle... Za OT przepraszam.
  15. Jedyny fakt jaki pdzytoczylem to ten że od 2010 napisałeś na forum 60 postów. Jest to niestety potwierdzone. Czy toCi sie podoba czy nie.
  16. Myślałem że posiadasz wiedzę czytania ze zrozumieniem. Gdzie ja kogoś oceniam - zacytuj!!!! Gdzie napisałem że zegarki " znajduję"???
  17. Ja nie oceniam. Ja tylko stwierdzam fakty. Chyba to zauważyłeś.
  18. Carlos. Na forum jesteś od 2010 i masz 60 napisanych postów. To już nie trzeba więcej pytać prawda?
  19. Nikt nie ma pretensji ale sorki bardzo - część z nas kupuje na alle... i nie zależy nam na pkdbijaniu ceny. A Ty sobie wybieraj okazje, nikt z.nas nie ma nic przeciwko. Różnica jest taka że ją kupuję zegarek żea by vo mieć i się nim cieszyć a Ty żeby na nim zarobić. Nie widzę w tym nic złego ale też nic Ci nie podpowiem.
  20. Gregorian, że tak się zapytam - czy Forum to ma być kompedium wiedzy dla sprzedających na alle..? Wybacz ale bez dokładnych wskazówek ceny już i tak są kosmiczne=-O Edit. Sam bije się w pierś bo whcenilem lodówkę kilka pkstów wcześniej :'(
  21. Lodówki w cenie są i ją bym się zdziwił gdyby w takim stanie poszła taniej. Jak ktoś ma to ją kupię:-) Edit A za rzymianke to nawet z 6 zł więcej:-D:-D:-D
  22. Wskazówki IMO są oryginalne ale te rzadziej spotykane. Koperta w tym zegarku to tworzywo i tu niwiele da się zrobić. Czyszczenie i smarowanie to cena indywidualna ale to jeden z łatwych mechaniZmów. Moj zegarmistrz robi to za za 30 zł +/-
  23. Dzięki jeszcze raz, jest piekna tylko zdjęcie wujowe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.