Jakiś czas temu identyczny NOS leżał na bazarku za (o ile dobrze pamiętam) 400zł. Leżał sobie i leżał Nasz Mod też takiego sprzedawał jakiś czas temu chyba za około 350zł
Rodina bardzo ładna i tak jak Koledzy mówili tarczy nie ma co ruszać.
Natomiast zastanawiam się nad sekundą - słabo ją widać na zdjęciu ale mi wydaje się troszkę "kulawa"
Ilość postów świadczy tylko o tym jak często bierze się udział w dyskusjach, prowadzi merytoryczne wymiany informacji na forum. To oczywiście moje zdanie ale wychodzi na to że ją się nie znam. Nie będę już zabierał głosu w temacie, na szczęście jest on w tym dziale a nie w innym. Życzę powodzenia w handlu na alle... Za OT przepraszam.
Nikt nie ma pretensji ale sorki bardzo - część z nas kupuje na alle... i nie zależy nam na pkdbijaniu ceny. A Ty sobie wybieraj okazje, nikt z.nas nie ma nic przeciwko. Różnica jest taka że ją kupuję zegarek żea by vo mieć i się nim cieszyć a Ty żeby na nim zarobić. Nie widzę w tym nic złego ale też nic Ci nie podpowiem.
Gregorian, że tak się zapytam - czy Forum to ma być kompedium wiedzy dla sprzedających na alle..? Wybacz ale bez dokładnych wskazówek ceny już i tak są kosmiczne=-O Edit. Sam bije się w pierś bo whcenilem lodówkę kilka pkstów wcześniej :'(
Lodówki w cenie są i ją bym się zdziwił gdyby w takim stanie poszła taniej. Jak ktoś ma to ją kupię:-) Edit A za rzymianke to nawet z 6 zł więcej:-D:-D:-D
Wskazówki IMO są oryginalne ale te rzadziej spotykane. Koperta w tym zegarku to tworzywo i tu niwiele da się zrobić. Czyszczenie i smarowanie to cena indywidualna ale to jeden z łatwych mechaniZmów. Moj zegarmistrz robi to za za 30 zł +/-
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.