Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Ja swojego wziąłem za niewielkie pieniądze w pakiecie z innymi. Miał pęknięte szkło i koronkę jak widać Pomyślałem że pójdzie na wymianę ale mi się spodobał i zostaje Dobrze mu u mnie w gablotce ale jakby ktos miał koronkę do niego to chętnie skorumpuję taką osobę
  2. Artur - kupił byś? Mnie to skutecznie zniechęciło choć brałem pod uwagę tego Łucza. Edit Jako olimpijskiego oczywiście
  3. Ja kiedyś miałem z ojcem do Radomia jechać ale jeszcze nie pojechałem...... No mnie rozbawiłeś
  4. A da się odciągnąć koronke?
  5. W tej Sekondzie jest chyba szkło z lupka. Ja mam takie w sławie. Nie kupisz takiego chyba nigdzie. Jeśli rysy są głębokie to zastosuj procedurę kolegi Goral35 tylko zacznij od papiery 1500 albo nawet 1200 Reszta tak jak już wiesz. Editjesli szkło jest troszkę matowe ale nie ma rys to poleruj miękką szmatka z odrobiną pasty. Efekt gwarantowany:-)
  6. Coś ala Seiko " tuńczyk" :-D
  7. A ja mam dwa ale oba z drugiej ręki. Ten pokazany kupiony w stanie NOS z papierami Jak znajdę chwilę to pokaże drugiego chociaż ten częściej zakładam. Edit A ceny zbliżone
  8. Strasznie to oklepane ale muszę - zegarek używany jest wart tyle ile kupujący jest w stanie za niego zapłacić. To tak jak z samochodami, ile Twoim zdaniem warta jest Syrena Bosto z 1970 roku?
  9. Na forum nie wyceniamy zegarków - patrz regulamin Pierwsza Rakieta to na 90% twór lat 90-tych i to raczej nie z początku. 24h to też lata 90-te ale wczesne -SU
  10. Automat w Sławach to niestety chyba najsłabszy sowiecki automat. To oczywiście moja opinia
  11. Za 13 zł??? Panowie gdzie my oczy mamy. Jak na taką cenę to stan można określić jako super
  12. Sławy "eleganckie" w sensie, że fajne?! bo eleganckie to one nie są tylko raczej sportowe Muszę zapolować na taką tylko że powstrzymuje mnie ten automat A Wostok świetny:)
  13. Chore pieniądze powiadasz. Mnie moja (post 513, str 26) kosztowała 470zł choć płaciłem tylko za materiał a i to po cenach okazyjnych. Oprócz szkła za które zapłaciłem jak za zboże. Robocizna to moja i kolegi twórczość. Żeby było jasne to gablota ma 105x55 cm deski dębowe 2,5cm grubosć, 15 cm szerokość, frezowane pod plecy- 150zł ( okazja, kolega załatwił ) sklejka na plecy - 30 zł welur gruby - 60zł (okazja bo była końcówka) jeszcze trochę zostało szkło, o zgrozo, zwykłe 0,5 cm szlifowane - dzrwiczki + 6 półek + zawiasy i uchwyt - 230zł Lakier kolega dał w gratisie, kleju, wkrętów itd nie liczę bo nie pamiętam ale to grosze. Oświetlenia nadal nie mam ale to też około 100-150zł To się tak wydaje jak stolarz krzyknie cenę że kosmos.
  14. Ta Kirowka bardzo fajna. Moim zdaniem starsza niż z 1958r Gdzieś już widziałem taką, jak odnajde to dam znać.
  15. Spróbuj zdjęcia zrobić przy dziennym świetle i bez lampy - ja robię zdjęcia kiepskie ale te są też mało ładne
  16. No to próbuj. Daj znać jak poszło Edit Naprawa większości zegarków jest możliwa. Kwarców też.
  17. Popatrz co napisał kolega Zdzisiek - jak się chce sprzedać kwarca to się sprawdza czy jest sprawny. Jak nie jest to sprzedaje się jako "niesprawny - niesprawdzany" co w rzeczywistości okazuje się - niesprawny i nie warto naprawiać. Edit Znasz zegarmistrza który nie włoży bateri do zegarka żeby sprawdzić czy jest sprawny? Tylko sprzeda jako "niesprawny -niesprawdzany"?
  18. Nightdream dlaczego Ty takiej "gwiazdy" nie zostawisz do kolejnego pojedynku? Mam nadzieję że będzie rewanż. Przecież to bardzo mocny "zawodnik" Gratuluję obu nabytków
  19. Zazdraszczam szczerze. Mam nadzieję rozwinąć swoje umiejętności do czyszczenia i smarowania najprostszych radzieckich mechanizmów ale ciągle brakuje mi czasu i wiedzy
  20. Również gratuluję umiejętności i proponuję od razu ten dział na przyszłość. Jest możliwość porównania http://zegarkiclub.pl/forum/topic/54037-reanimacja-ponowne-narodziny-czyli-zegarki-przed-i-po-odpicowaniu/page-12
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.