Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Świetny komplet A ja taką parę razy założyłem
  2. Mam gdzieś podobne wiaderko, może zrobimy "przelew"?
  3. Chyba jeszcze warto o ile to faktycznie NOS Jedna z bardziej popularnych ale zlocona i opisana cyrylicą.
  4. Ta co założyłeś odstaje paskudnie. Ta druga też chyba nie od tego modelu ale sprawdź. Fajny ten Poljot:)
  5. Szanowni Państwo, Panie, Panowie - wiele ciekawych "życzeń" zaprezentowaliście i fajnie Ustalam termin sprawozdań z realizacji powyższych planów do 31.12.2014r Zapomniałem na początku napisać, że w razie nie wywiązania się z planu będą kary (w miarę przewinień - zabór mienia zegarkowego, ban dożywotni, roczny itd ustalę z Moderatorem i komornikiem szczegóły) Powodzenia waski123 To żart oczywiście Pomysł powstał pod wpływem impulsu ale też w celu właściwego rozwijania kolekcji. Pokazuje jak wiele jeszcze ciekawych zegarków mam do zdobycia, myślę że nie tylko ja. Życzę wszystkim powodzenia i szczęścia w kompletowaniu wymarzonych zegarków i mam nadzieję że jak odkopię temat pod koniec roku to każdy z Nas chociaż w części będzie "spełniony" Sezon polowań rozpoczęty
  6. Piękne zegarki Ja pod wpływem impulsu coś takiego strzeliłem z telefonu przed chwilą
  7. Daktarin? - sama wpadła? Gratulacje. Rekiniasty - podobno już od dawna wyprzedajesz się z ruskich Nudź się jak najczęściej- bardzo ładna Sława Gregorian - ciekawa Pobieda ale mam pytanie. Te wskazówki są ciemnoniebieskie prawdopodobnie. widuję je w różnych markach radzieckich. Oryginalne? czy to często stosowane zamienniki?
  8. Zgadza się. Na zamówienie dla Hongkongu:)
  9. Nie "najnowszy" ale dopiero dopucowany buczo85 - poznajesz? Dzięki jeszcze raz. Cieszy niesamowicie
  10. Dobryduchu - w tym dziale to tylko zegarki rosyjskie i radzieckie występują ale taki Atlaantic jak Ci sie podoba jest na bazarku. Wracając do tematu to rozumiem że nikt nie ma życzeń i na bazarku i alle.... Można będzie kupować zegarki po 2,50zł. Cieszę się
  11. Popieram w pełni mam dwa 55g ale moje zainteresowanie stalowymi jest dużo większe:) Pmwas mógłbyś zacząć?
  12. Nairi. Dzięki, pierwsza litera mnie zmylila:)
  13. Noworoczna dziura w pamięci mnie dopadła. Przypomnijcie proszę jaka to nazwa zegarka?
  14. Widywałem tarcze w znacznie gorszym stanie. Jest oryginalna a to najważniejsze. Jak myślisz jakie to lata?
  15. Witam Wszystkich i oczywiście życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU Ale nie o to tu chodzi Chciałbym żebyście wpisywali/pokazywali swoje "życzenia" zegarkowe do realizacji w 2014 Jako że złota rybka spełnia trzy życzenia to oto moje: 1 Rakieta z kamienną tarczą 2 Rakieta drewniana( najlepiej tarcza też ale nie będę wybrzydzał ) 3 Tu jest problem - Coś w stali opisanego cyrylicą. Np taki Poljot Jakie są Wasze "życzenia"? Edit Zdjęcia z netu oczywiście.
  16. Ogladajc zdjęcia miałem zapytać czy jest stalowy ale na koniec wyjaśniłeś Gratulacje.
  17. Złocony jest prawdopodobnie wyblakniety. Fabrycznie kolor był ten sam IMO
  18. Sporadycznie zakładam radzieckie ale dziś tak:)
  19. Zapytaj pmwas-a co o niej sądzi Edit. Ja gratuluje i zazdraszczam
  20. To zegarek nie radziecki. Rolex to znana szwajcarska marka. Ładnie się komponuje z klawiaturą Wybacz. Wyrzuć to i nie pytaj dlaczego.
  21. Fajny ale ten dwunastokąt foremny to już tak średnio widzę. Takich kopert naklepali do wszelkich kwarcowych Łuczy bez liku. IMO z Czajką rezonatorem to żadnych szans by nie miał
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.