Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Piękny zbiór Amfibii a tą drewnianą to pozamiatałeś
  2. No i teraz już wiadomo dlaczego ewidentnie powinien być pasek pierwsza ażurkowa w ogóle nie pasuje A drugą nosił Breżniew
  3. Poszukaj w gogle a na pewno znajdziesz. Moim zdaniem z dwóch powodów pasek: 1. IMO taki rodzaj koperty nie pasuje do bransolety. 2 Nie widziałem zdjęć takiej na bransolecie a na pasku tak
  4. Oktan76 - gratuluję pięknego Stenka. Uważaj tylko z tą chorobą bo lekarstwa na nią są dość drogie :)a trzeba je przyjmować regularnie
  5. Ale prawie sto za tego Sputnika to chyba nie tragedia? Jednak nie jest to codziennie spotykany zegarek. Gdyby ktoś miał w cenie do 100 zł w lepszym stanie to ja jestem chętny kupić
  6. Srednica 34mm L2L 40mm w uszach 18mm. Mechanizm 2603 - czyli dolna sekunda. Moim zdaniem super Ale ja nie jestem obiektywny ponieważ bardzo lubię Rakiety PS. Zdjęcie tarczy słabe i nie widać czy nie odnawiana i czy nie ma wad.
  7. gregch - daj namiar o której godzinie listonosz do Ciebie przychodzi? Normalnie se napadne na niego a przed sądem powiem, że to była zbrodnia "w afekcie" Do przesyłek oczywiście Gratuluję pięknych nabytków A Wołnę pokaż łącznie z mechanizmem ale Rakieta Multikalendarz też bardzo ciekawa.
  8. Koperta poddawana chromowaniu w celu odnowienia, wskazówki i ring nieoryginalne. Ale tarcza ładna się wydaje.
  9. Jak dla mnie to zdecydowanie nie ten dział. Może następnym razem tu zamieść pytanie: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/36981-co-to-za-zegarek-tu-pytamy-o-swoje-znaleziska-zakupy/
  10. Na tą chwilę okazja chociaż wskazówka godzinowa to przeszczep. http://allegro.pl/rodina-idealny-krab-od-kirowa-automat-niespotykany-i3615024230.html
  11. Ad1 Zanim wyślesz paczką swoją Rakietę to jeszcze dowiedz się czy zegarmistrz Ci ja paczką odeśle - głupio byłoby gdyby nie miał tego w ofercie i musiałbyś jechać po zegarek na drugi koniec Polski. Jeszcze jedna sprawa - jeśli Rakieta chodzi dokładnie i nie ma objawów serwisowych to po co ją na siłę uszczęśliwiać?
  12. Niestety, nie można mieć wszystkich radzieckich propagandowych. A przynajmniej nie od razu Mam w złoconej kopercie a na siostrę poczekam.
  13. A mi brakuje propagandowego Big 0 w chromie
  14. http://allegro.pl/kolekcjonerska-radziecka-rakieta-automatic-i3592022615.html "Ogólne wrażenie to piękny stary zegarek zaliczany do rzadkości" Ja zaryzykuje nawet stwierdzenie, że jest to egemplarz niepowtarzalny
  15. W wieku 40 lat to najwyżej do old boy- ów
  16. Wolę jednak rozmiary Burana Sybira czyli 44mm Mam ich 200 i 10 to może przesadziłem ale 5 chętnie zamienię - proponuj jakąś Rakietę
  17. Szanuję ludzi, którzy potrafią zachowć dystans do samego siebie - to jest ostatnio coraz rzadziej spotykane. Ja dla odmiany mam nadgarstek 21 cm i ubolewam nad tym, że wiele zegarków radzieckich nigdy nie założę bo wygląda to śmiesznie. Nie zawsze pomaga nawet pasek z podkładką. No cóż - chętnie zamienię 10cm wzrostu, 15 kg wagi i 2 cm w nadgarstku na jakiś ładny radziecki zegarek. Może być z moją dopłatą Chętnych zapraszam na pw Edit Przepraszam, nie w tym dziale napisałem Wybaczcie OT
  18. 15 cm? Że zacytuję Siarę " .... aleś mnie teraz zaimponował Wąski..." :D Edit Przepraszam, mam nadzieję, że potraktujesz to jako żart
  19. O rany. Nie macie litości!!! janekwnook - wspaniałe Rakiety Nightdream- Łucz ładniusi a po Rakietę też ustawię się w kolejce
  20. Ja też do sauny bym nie wszedł w zegarku ale tylko z powodu wygody (tak jak zdejmuję łańcuszek tak i zegarek) ale moim zdaniem nie powinien zaparować. Czytałem już o Orientach wkładanych do wrzątku którym nic się nie stało i chyba tak powinno być w przypadku zegarka o wysokiej wodoszczelności.
  21. Nie najnowszy ale jeszcze nie pokazywany. Cieszy bardzo
  22. buczo85 piękna amfibia i pasek świetny - gratuluję suger - Rakiety WT świetne a i stan godny pozazdroszczenia
  23. W cenie jaką ktoś zapłacił za tą Rakietę pokazywaną przez Gregoriana to można można kupić vintage Atlantica Worldmastera albo ze dwie Delbany Cieszmy się - kolekcje nam drożeją
  24. Myśleć możesz. W aukcji jest jasno napisane: Uszkodzony: nie. A w opisie nie ma slowa o pękniętym szkle. Ja tylko stwierdzam fakt.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.