Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Nawet 5 ostatnich postów ludziom nie chce się przeczytać .masakra jakaś:-(
  2. Zgadzam się z Tobą Wąski123 w 100% Mam złoty zegarek to go sprzedam i kupię za to dobry słiss mejd i jeszcze na wczasy polecę Po czym okazuje się, żę wartość złota w zegaeku to ok 800 zł. Zegarmistrz jak zobaczy że złoty to też weźmie jak za zborze, do tego okaże się że sprawny nie jest bo ma urwane nóżki od tarczy - ja inaczej nie potrafię sobie wyjaśnić obrócenia tarczy no chyba że nie ma wałka a koronka jest na ślinę doczepiona. No i to da nam tzw. kwadraturę koła Edit Zegarek może ważyć 26 gr ale złota to w nim jest tylko koperta i dekiel. Mechanizm, tarcza , wskazówki itd. to już nie złoto
  3. Dziękuję Panowie. Przyznaje że cieszą oczy:-)
  4. Dawno nic nie pokazywałem - czas to zmienić Na pierwszy ogień wiadomo - Rakieta Mołnia Cornavin I na koniec dwa automaty
  5. Ten Poljot z granatową tarcza jest w niezłym stanie. Posłuchaj Tajtka i będzie cacy. Fajnie dobrany pasek Ja dziś już łykłem i zazdraszczam nowych nabytków. Z tej zazdrości też coś dziś wrzucę (rano) żeby i inni zazdraszczali
  6. Kupiłem w ostatnim czasie kilka 16 kamieniowych Rakiet (pochwalę się jak wrócą od majstra) i za żadną nie dałem więcej niż 50zł Ta może się wyróżnia złoconą kopertą ale nie jest to jakiś rodzynek. A za 375zł to ona chyba umie krawat wiązać
  7. ło matko i córko! Mają ludzie fantazję. Ta Rakieta może i fajna ale za 40 zł. Przy 70 to bym się już wahał.
  8. Kurcze, ja przepłacam cały czas Zawsze jak kupię jakiś zegarek to wydaje mi się że za drogo
  9. No to impreza nam się szykuje jak ta-la-la Oczywiście dopiszcie nie do ogniska, wymagający nie jestem i na podlasie nie mam jakoś daleko "Duch puszczy" jest mi obcy jak dotąd ale chętnie wezmę udział w seansie spirytystycznym
  10. Się w puszczy ukrywasz??? A zegarki jak grzyby po deszczu? Hmm..... gratuluję
  11. Na pierszy rzut oka byłem pewny że to bateryjka:-( Ale widzę już taką na alle... Zobaczymy. Druga chyba Ci niepotrzebna-:-P:-P
  12. Yorki man - ta Rakieta nie jest kwarcowa?
  13. Ta paskudna bezduszna Rakieta to może zepsuć Ci wygląd kolekcji. Chętnie Cię uwolnie od tego bateryjkowca
  14. Ta pierwsza Rakieta to chyba do kategorii Frankenstein roku może kandydować
  15. Cook powiem Ci że nie tylko Ty masz ten problem. Też chętnie nabędę tarczę do Wostoka precyzyjnego i pewnie jeszcze kilku chętnych by się znalazło. Ja mam w chromowanej kopercie i też nie jestem z niej zadowoliny. a mechanizm też mam niestabilny.Ale mam też Wolnę i tam mechanizm siedzi sztywno. Wrzucę fotki pojutrze jak dobrze pójdzie
  16. Ktoś z forum kupił oryginał- w tym albo pod koniec zeszłego roku. Czy nie pmwas? Wybaczcie nie pamiętam. Może warto by wrzucić zdjęcie dla porównania.
  17. No z tą Rakietą 24h to człowiek mocno poszedł Edit Dajcie proszę link do tej Sławy Buran
  18. Koleś chciał go kupić prawdopodobnie na odzysk złota za 30zł. Koperta jest pozłacana. To Fajna Rakieta ale nie jakiś super rarytas. Moja propozycja - zanieś do zegarmistrza i zobaczysz co powie. Edit A na forum zegarków nie wyceniamy - patrz regulamin
  19. Gregorian powiesz mi w tajemnicy gdzie takie olimpijskie Poljoty sprzedają? Wygląda to tak jakbyś pomyślał "...hmmm a może bym tak fioletowego kupił?...." a za godzinę już są zdjęcia na forum Na pewno jest jeszcze złote Ufo olimpijskie nie myślałeś o takim?
  20. Proki1971 a może na " klubowca" 2015 coś z linii premium? Łukasz? Jest taka szansa ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.