Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Dzięki, obecnie szukam staruszków z carskiej Rosji, jakby ktoś widział coś ciekawego to będę wdzięczny za info 🙂 Na razie będę pokazywał tutaj te jeszcze nie pokazywane w tym wątku ale takie które są już jakiś czas u mnie. Z czasem dojdziemy do bieżących zakupów 😁
  2. rk7000

    Gdzie na Mazury?

    Zazdraszczam, ja tylko 4 dni w maju ale i tak cieszę się jak nie wiem co. Daj znać jak Skorupki działają. To "Puławski" port a odkąd mają "zanzibar" to dla leniwych fajne miejsce CHoc mi wystarczało zawsze miejsce na ognisko 😁
  3. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Panie, Panowie. Dzięki uprzejmości naszego forumowego kolegi, który od wielu lat nas wspiera w pomocy Krzysiowi mam przyjemność wystawić dziś na licytację przedmiot który dla szachistów będzie fajną ciekawostką Zegar szachowy UMF RUCHLA oznaczony jako własność klubu niemieckiego Motor Cottbus. Pieczątka klubu jak i odręczny zapis od spodu zegara świadczą o przynależności klubowej. Zegary po nakręceniu startują i chodzą ale pewnie wskazany byłby serwis. Zaczynamy od 1 zł licytacja trwa do 23.05.2021 do godziny 19.00 Zapraszamy
  4. rk7000

    Gdzie na Mazury?

    Z tego co pamiętam to masz własną łódkę - będę Cie wypatrywał ale ja dopiero od soboty 15-go będę na WJM. W jakiej okolicy Cie szukać?
  5. Znowu temat spadł na drugą stronę więc odświeżę 🙂 P. Bure z 1910 roku - 30 minutowy chronograf na mechanizmie Valjux 177, podobno rzadziej spotykany niż ten na Stauffer Na szczęście mam oba więc nie muszę się zastanawiać który rzadszy 😂
  6. rk7000

    Gdzie na Mazury?

    Łódkę bierzemy w porcie Stare Sady. Nie ma jeszcze planu konkretnego ale z sentymentu na pewno Skorupki. Pewnie Ryn. Nie wiem co jeszcze ale raczej Talty i Rynskie będzie pływane.
  7. rk7000

    Gdzie na Mazury?

    Odkopię temat 😉 Czy ktoś z szanownych użytkowników może podpowiedzieć jak wygląda sytuacja w mazurskich portach? Wszystkie już są otwarte czy nie do końca? Najbardziej interesuje mnie Południowa cześć WJM - wybieram się za tydzień.
  8. Możesz nie widzieć sensu ale tak tu kiedyś postanowiono, że linków do aukcji nie wrzucamy i tak tu jest. Post z linkiem usunięty.
  9. Enkil - angielskie śniadanie i szkocka? Przechodzisz kryzys wieku średniego? Dobrze, że przynajmniej na kolację bo bym się poważnie martwił
  10. W ciągu ostatniego miesiąca miałem w rękach dwa OKEANy z czego miał u mnie zostać jeden. Niestety okazało się, że za mało wiem o tych zegarkach żeby zabierać się za kupowanie. Za dużo tu kruczków, pułapek, kontrowersyjnych niuansów itd. Ostatecznie obydwa zegarki zwrocilem właścicielowi. Żeby kupić ten zegarek nie wystarczy troszkę się znać - trzeba wiedzieć wszystko o tym zegarku a i to po zdjęciach nie będzie 100% pewności czy wszystko pasuje. 1500$ za zegarek z niewiadommym mechanizmem to cena wzięta z kosmosu. Nawet jeśli wszystko jest oryginalne to i tak cena jest odjechana jak na mój gust. No ale jak mawia klasyk - taniej to już było 😁
  11. Wybaczcie ze zegarek nie radziecki ale nie miałem takiego pod ręką 😁 Taki smok dziś zawitał u mnie na schodach i majestatycznie się wygrzewał 🙂 Wyglądem nawiązuje to prehistorycznych płazów ale jednak jak się bliżej przyjrzeć to jednak jest to zwykła ale piękna jaszczurka 😁
  12. Łukasz - znam Cie na tyle, że jakoś jestem spokojny, że tu wrócisz 🙂 Musisz tylko odnaleźć kolejną ścieżkę 😂 Może to będą Łucze, a może pójdziesz po skraju poprzedniej ścieżki i będzie to coś z 1MCzZ 🙂 Trzymaj się Krokodylu 🙂
  13. To jeszcze zależy co Chcesz kupować 🙂 UAZ raczej bez cła nie przejdzie 😁
  14. No brawo i do dzieła 🙂 Zacznij od najstarszych to i chronologia będzie jakaś 🙂
  15. rk7000

    Formuła1

    Jeszcze będzie się działo. Ci co wyjechali na miękkich jeszcze będą musieli zjechać chyba.
  16. Dostałem jeszcze info od sprzedającego, że oferta na Okeana już jest nieaktualna 🤨
  17. Zegarek to składak. Dostałem takie zdjęcie od sprzedającego. Słabe ale to co ważne widać.
  18. A Zerknij dwa posty wyżej 🙂 Reklama dziwgnią... konkursu 😂
  19. Lepsza, dzięki wielkie. Jakby ktoś coś jeszcze znalazł to super - im więcej tym lepiej 🙂 Edycja Silnik forum płata dziś nieźle figle.
  20. A to sorki 😉 Przy okazji poproszę o pomoc Ciebie i każdego kto lubi pogrzebać w archiwach nie tylko polskich forów zegarkowych. Potrzebuje jak najlepsze zdjęcia zegarka a właściwie tarczy zegarka Typ 3 Czyli pierwszego narecznego radzieckiego zegarka męskiego. Zdjecia pmwasa i Krisa mam - potrzebuje innego. Chodzi mi o ten zegarek
  21. Przemek - piszesz tak jakby to był temat tabu. Jacek (Yakovlev) - były forumowicz - założył tu sporo ciekawych tematów, wiele wiedzy przekazał forumowiczom, szkoda że opuścił nasze forum. To było po gównoburzy - jednej z nielicznych w tym dziale jakie pamiętam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.