Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Wszystkiego Wspanialego z okazji urodzin 🥂🥂🥂 Flaszka jakaś będzie? 😁
  2. Głos oddany - szkoda ze przespałem termin i nie wysłałem mojego 😟
  3. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Panie, Panowie. Dzięki uprzejmości naszego forumowego kolegi, który od wielu lat nas wspiera w pomocy Krzysiowi, mam przyjemność wystawić dziś na licytację Diehl Cavalier budzik a w zasadzie dwa budziki - jeden z jasną a drugi z ciemną tarczą. Oba budziki po nakręceniu działają jednak na temat dokładności nie potrafię nic powiedzieć. Oba pochodzą z lat 70-tych? stan oceniam jako dobry. 1 2 Zaczynam od 1 zł - licytujemy oddzielnie jako ciemny i jasny 🙂 Zakończenie licytacji w niedzielę 03. 10. 2021 o godzinie 19.00 Zapraszamy.
  4. Po wymianie szkła zegarek zdecydowanie lepiej wygląda 🙂 Brawo 👋👋👋👋👋
  5. Przejrzyj swoje posty od początku i jeśli się uda to uzupełnij zdjęcia - kilka zniknęło niestety. Dyskusja nie była w temacie 3133 dlatego zniknęła. Zawsze taką dyskusje można otworzyć w temacie "dyskusje o wszystkim" tylko - tak jak pisałem - to było dyskutowane w innych tematach.
  6. rk7000

    Formuła1

    Jest oświadczenie ARRO - Kubica pojedzie w GP Włoch 😁
  7. rk7000

    Formuła1

    O tym, że wejdzie Russell do Mercedesa to było raczej pewne, bardziej mnie interesuje kto wejdzie do Alfy za GIO 😉 Moze być ważne GP na Monza 🙂
  8. Niektóre zdjęcie nie są widoczne ale prawdopodobnie były wstawione przez jakiś hosting. Te które są wstawiane z dysku zostają zawsze. Jak można to proszę o uzupełnienie - zawsze lepiej widzieć o jakim zegarku się czyta
  9. Nie no, nie marudzę 🙂 Gdzież bym śmiał 😁 Jest swietny i może dziś dołożę jakieś lepsze fotki bo światło lepsze 🙂
  10. Dzięki Przemek 🙂 Raczej druga klasa bo to jednak nie z pierwszych serii ale za to stan cieszy bardzo 😁
  11. Po długich 12 dniach oczekiwania dziś odebrałem przesyłkę z Rosji. Dzięki @renqien za Twoją nieoceniona pomoc 🙂👍 Edycja
  12. rk7000

    Formuła1

    Piękny wyścig, niestety tylko IEC #34 dalo nam radość na mecie. WRT#41 jechało wspaniały wyścig i jechało po pierwsze miejsce aż do ostatniego okrążenia. I na 3 minuty przed końcem auto odmówiło dalszej współpracy. Szkoda ale wyścig i emocje nie do zapomnienia.
  13. Też się nie spotkałem z żadnymi informacjami ale podchodzi to pod eksport. Tylko w jakie rejony? Popytam i zobaczymy co się znajdzie 🙂 Edycja Dashiell sugeruje ze to na Rumunię.
  14. A do mnie przyszła taka dość nietypowa niespodzianka 🙂 Ktoś się zetknął? Dzięki Radek 🙂
  15. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Koperta chyba nie jest z brązu tylko tak jest stylizowana.
  16. U łał!!!! Rakieta doskonała 😍😍😍😍😍 Szukam takiej ale bezskutecznie. Gdzie trafiłeś Przemek? PS. To borygo to naprawdę do picia? 🤮
  17. Piękne nabytki i super historia 👍 Właśnie dla takich chwil warto poświęcać czas no i oczywiście środki finansowe. Satysfakcja z kupna zegarków które mają od razu jakaś historie jest czymś pięknym. No i masz własnego łosia a nie każdy może się tym pochwalić 😉 Ja mam wilka ale jakby " sluzbowo" 🙂 Edycja Nie wilka tylko rysia - pomyliłem 😁
  18. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Wieczorkiem 😂
  19. Do gregcha pisz pw albo na fb. Ma na bank.
  20. Koło godzinowe, koło minutowe słyszałem. Tarcza daty też słyszałem ale koło miesiąca nie słyszałem. W jakim to zegarku występuje? 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.