Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. To pszczelarz jesteś pełna gębą - super. Przyłącze się do pytania - ile masz pasiek i ile uli? Ojciec kiedyś miał 6 uli ale hobbystycznie tylko. Jednak troszkę tego miodu "liznąłem" i zapoznałem się też z opieką jaką trzeba otaczać pszczoły żeby wszystko było ok 🙂
  2. Zagłosowałem Przyjemnie się ogląda te prace
  3. Świetny jest. Wiadomo - Czystopol 😁
  4. Napisz co i gdzie chcesz kupić - pomożemy w miarę możliwości.
  5. Dostałem ten właśnie jak miałem z 5-6 lat. Na początku to był szał 😁 Po kilku latach wyjechał do domu na wieś i tam stoi do dziś. Nie spał nikt na nim od lat ale stoi w gotowości 🙂
  6. Paweł taki sprzęt miałeś? Jeszcze taka lampkę kultową posiadam - lekcje przy niej odrabiałem 😁 Biezniczek też z epoki 😁
  7. Mam akurat na sprzedaż - ładny z przesuwnymi szybami które słychać przy każdym ruchu na tapczanie - cudo. Klucze do biurek są. Cena 11300 😁
  8. Kupię wersalke w stanie NOS z lat 70-tych - mogę też wymienić na jakiegoś ruska, zapłacić NOS arbuzem lub tepe 😂
  9. Ja nie wiem czy młodsi Użytkownicy wiedzą co to jest wersalka 😁 Ale brzmi fajnie - vintydżowo więc tak sobie napisałem 😂 Jakbym napisał prawdę że zegarek trafił do pudla w szafie to nikt by o tym nie wspomniał więc wersalka zrobiła PR 😁
  10. Pewnie lepiej by było i pewnie można by było lepsze zdjęcia zrobić ale niestety wrzuciłem ją już do worka z Pobiedami i schowałem do wersalki więc następny kontakt będę z nią miał za kilka miesięcy pewnie jak będę tam czegoś szukał 😉
  11. Takie jakieś ale jak już przyszły to niech zostaną 😉 Kirowski I tetetka 😂
  12. Ten zegarek jest mega zajebisty. Wysyłam pw
  13. Treść poprzedniego postu potraktujcie jako informację dotyczącą obecnego statusu radzieckiego działu sprzedam. Nie jako pretekst do podważania decyzji Zarządu odnośnie funkcjonowania forum. Dwie strony wpisów nie są już widoczne. Kolejne mądrości pisane na zasadzie jakby to było lepiej, proszę kierować e-mailowo do Zarządu KMZiZ Edycja Kilka postów zostało usunięte choć mogłyby zostać ale wyciąłem całą dyskusje.
  14. Chyba nie wszyscy do końca zrozumieli a szkoda. Wszystkie subbazarki w poszczególnych działach zostały zamknięte, nasz jako ostatni. Natomiast w dziale SPRZEDAM został utworzony poddział "Oferty bezpłatne" gdzie można nieodpłatnie umieszczać swoje ogłoszenia do kwoty 300 zł - oczywiście stosując się do regulaminu. Ta kwota dla większej części zegarków radzieckich jest wystarczająca. KMZiZ to klub miłośników zegarków a nie platforma handlowa więc nie wiem dlaczego takie jest zdziwienie niektórych użytkowników, nikt tu nie zamyka działu a jedynie jeden temat. Co do utworzenia w dziale sprzedam oddzielnego tematu dla zegarków radzieckich - idąc tą drogą dlaczego nie utworzyć takiego działu dla zegarków polskich, niemieckich, chińskich, japońskich, vintage, zegarów, itd. Dobrze napisał Marcin - pora wyjść poza strefę komfortu.
  15. Ja mogę z pamięci ale mi się nie chce 😉 😁😁😁 A poważnie - to chyba wśród damek szukaj innych. Mi jedyne co przychodzi do głowy 2CzZ - stopery były tak sygnowane i bardzo rzadkie chrono na 3017 Chrono nie mam
  16. Raczej lata 70 - 75 ale tutaj można sobie porównać https://www.safonagastrocrono.club/navy-vodolaz-chs-191-водолазные-зчз-191-чс-заказ-для-вмф/ Doskonały nabytek - gratuluję
  17. O widzisz Piotr - mamy nowy tekst na "Niedasie" Odpowiedź z serwerowni 😉 Dawid - to już nawet nie jest śmieszne 🤨
  18. Piotrze - celowo używam wulgaryzmów - wkurwialem się na chujowe ankiety przez rok, na nie wyczyszczony edytor nadal się wkurwiam. Nie jesteś sam 😁 Mi to już śmiać się chce bo nie ma tu winnych🙂 To jest z gatunku "niedasie" Nigdy wcześniej nie było takiego tłumaczenia ale po zmianie silnika na niby lepszy to po prostu weszło w życie jako norma. "Zgłoszone" "mają poprawić" itd. Czyli niedasie 😂
  19. Ślicznotki 🙂 Brawo 👍 Zwlasza drugiej zazdraszczam bo nie mam 🙂👍 A ta z zakręcanym deklem w tej cenie to mega okazja 🙂
  20. Co do Qualite to sprawa jest jasna. Co do Q-te CEPIO3A - Okazuje się, że mechanizm i koperta zostały wyprodukowane przez Georges Favre Jacot około 1885 roku. Czyli jest to większa ciekawostka niż początkowo myślałem
  21. No dobra to teraz zegarek zagadka 🙂 QTE CEPIO3A Google mówi o nim nic 😟 Obserwacje własne - 23 kamienie, wyższy sort - mechanizm niezły. Koperta porządna, grube srebro, piękne rosyjskie sygnatury - super. No i wskazówki - przepiękne Ludwiki 😍😍😍 Na pewno zegarek powstał przed rewolucją ale dokładniejszego datowania nie potrafię podać. Może ktoś się spotkał, może ktoś coś podpowie. Będę wdzięczny za każde info.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.