Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. rk7000

    Nasze 3017

    Śliczny jest. Brawo
  2. To jak już policzysz to dodaj jeden który u mnie czeka na Ciebie
  3. Brawo - świetny wynik 👋👋👋 Piszemy o radzieckich i rosyjskich oczywiście bo ja tylko te liczyłem na potrzeby tego działu 😁
  4. Zmotywowaliscie mnie dziś do czegoś czego nie robiłem z 9 lat. Policzyłem mój zbiór i wyszło mi, że uzbierałem przez te wszystkie lata 123 zegarki 🙂 Kieszonkowe 😍😍😍😍😍 Nareczne też kiedyś policzę ale może to potrwać kolejne 9 lat 😁 To może ktoś jeszcze się pochyli i policzy swoje zbiory?
  5. Fajnie ktoś trafił - mechanizm jest ok moim zdaniem ale nie pamiętam już dokładnie, zegarek trafił do mnie jako uszkodzony od Krzyśka, dostał serwis a później sobie leżał 🙂 A po jakimś czasie uznałem że lepiej pasuje do Grześka kolekcji więc trafił do niego 😁
  6. Kometa jest o tyle ciekawa, że jest uważana za najmniejszy zegarek radziecki z dolną sekundą. Mniejszy od Zviezdy
  7. Szturmanski to składak niestety. Edycja O ile dobrze widzę to że Szturmanskiego jest tylko tarcza i dekiel, reszta to Poljot.
  8. Najważniejsze że zegarek uratowany, może z czasem trafisz to co kiedyś sprzedałeś. A jak nie to i tak jest ok 🙂
  9. Przemek - w tej Rakiecie jest zakrecana dekiel bez ringu. Jednolity. Jutro pokaże zdjęcie.
  10. Jak się trafi lepszy to nastąpi zamiana 🙂 Poza tym to ja nie jestem purystą i w moim zbiorze jest sporo nieidealnych zegarków
  11. Ten co widziałem droższy był niestety. Dziś przyjechał trupek ale z ciekawa tarcza. Po małych zabiegach wygląda jak prawdziwy brzydal 😁
  12. Podesij i mnie bo pewnie inny - oczywiście nie wchodzę po zakup 🙂 PS Coś mi dziś przyszło - jak uda mi się zrobić fotki to podeślę.
  13. Mosera widziałem - był poza zasięgiem. Nie tylko wzroku 😟
  14. Śliczny P. Bure 🙂 Gratuluję, piękny stan 😍😍😍
  15. Oczywiscie, że tez taki... będzie 😁
  16. O ilości kamieni w Sławach to Paweł kiedyś doskonały temat napisał. Jak znajdę to podrzucę link. Jest kilka różnic jeśli chodzi o mechanizmy Sławy 2427, 2427.k5, 2427 H, no i 2427 31 kam 😁 W każdym razie ten widok nie jest zbyt częsty 😁
  17. Piękne nabytki 🙂 gratuluję 👍 U mnie do wersji chromowanej dołączyła złocona 🙂
  18. To trochę tak jak kiedyś że Sława sześciokątną 😁 Zegarek wart 50-70 zł ale jak się kiedyś kilku forumowiczów nakręciło to na allegro znikały nawet po 140 zł. I nie o NOS-ach piszę
  19. Okeah super. Pokażesz mechanizm? Albo napisz które lata. Sepię takiego od jednego kolegi z forum już długo - ale wysępie w końcu 😁
  20. Na fb widziałem NOS za 400 z dopiskiem sprzedany. Ze dwa tygodnie temu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.