Zmotywowaliscie mnie dziś do czegoś czego nie robiłem z 9 lat.
Policzyłem mój zbiór i wyszło mi, że uzbierałem przez te wszystkie lata 123 zegarki 🙂 Kieszonkowe 😍😍😍😍😍
Nareczne też kiedyś policzę ale może to potrwać kolejne 9 lat 😁
To może ktoś jeszcze się pochyli i policzy swoje zbiory?
Fajnie ktoś trafił - mechanizm jest ok moim zdaniem ale nie pamiętam już dokładnie, zegarek trafił do mnie jako uszkodzony od Krzyśka, dostał serwis a później sobie leżał 🙂 A po jakimś czasie uznałem że lepiej pasuje do Grześka kolekcji więc trafił do niego 😁
O ilości kamieni w Sławach to Paweł kiedyś doskonały temat napisał. Jak znajdę to podrzucę link. Jest kilka różnic jeśli chodzi o mechanizmy Sławy 2427, 2427.k5, 2427 H, no i 2427 31 kam 😁
W każdym razie ten widok nie jest zbyt częsty 😁
To trochę tak jak kiedyś że Sława sześciokątną 😁
Zegarek wart 50-70 zł ale jak się kiedyś kilku forumowiczów nakręciło to na allegro znikały nawet po 140 zł. I nie o NOS-ach piszę
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.