Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Piękny zakup. Pierwsze radzieckie chrono. Brawo
  2. A może trzeb by było pogadać z Marcinem o zegarku klubowym lub chociaż forumowym (za zgodą Zarządu oczywiście) . Też chętnie widział bym brąz ale nie mniejszy niż 43/44mm. A ten trzeba było ratować bo młody potraktował go tak że zegarek stracił nóżki od tarczy i koło minutowe 😤 Wczoraj przyszedł naprawiony - Marcin dał mu drugie życie. Z tą tarczą wygląda ciekawie ale ja wolę mojego brązowego, ten wróci do chrześniaka.
  3. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Panie, Panowie. Dzięki uprzejmości naszego forumowego kolegi, który od wielu lat nas wspiera w pomocy Krzysiowi, mam przyjemność wystawić dziś na licytację szwajcarski budzik Munter Po nakręceniu działa, funkcja budzika działa poprawnie. Internet niewiele mówi więc jakby ktoś z kolegów mógł coś podpowiedzieć tp będziemy wdzięczni. Stan przedstawiają zdjęcia. Zaczynam od 1 zł Zakończenie licytacji w niedzielę 07.11. 2021 o godzinie 19.00 Zapraszamy. Edycja Poprawka daty zakończenia licytacji
  4. Dzięki 🙂 Żeby było ciekawiej to jest to wersja 24 kam Obiecane zdjęcia 🙂 I na koniec z 22 kamieniowym bratem
  5. Nie, od góry. Jutro zrobię kilka zdjęć.
  6. Takie pudełko z zegarkiem wpadło i tu moje pytanie - oryginalne czy nie? 😉 Pytam o pudełko - co do zegarka nie mam wątpliwości. Scyzoryk dla zobrazowania wielkości 🙂
  7. Jeżeli mowa o radzieckim chronometrze to raczej chyba chodziło o chronometr morski lub tzw deckwatch. W tych zegarach są mega dokładne mechanizmy.
  8. Tutaj, tutaj. Ja bardzo sobie cenię zakupy od kolegów z tego działu 😁 Na kieszonkach to 1 szkło 40 zł a tu kiedyś kupiłem z 50 szkieł po 3-4 zł i to szklane. Ale już mi się niektóre rozmiary pokończyły. Mogę ewentualnie wymienić jakby ktoś coś potrzebował.
  9. Szukam szkieł do zegarków kieszonkowych. Mogą być plexi, mogą być szklane. Poszukiwane rozmiary powyżej 400
  10. Taki lub podobny tekst to kiedyś dawno jeden blacharz mi powiedział. O dziwo nie byłem zadowolony wtedy 😁
  11. Wszystkim przychodzą zegarki ładne lub NOS czy prawie NOS a mi zawsze obdrapane 🤔 Ale ja takie lubię 😁
  12. Fajny stan tego Saturna - gratulacje 🙂 Ale do końcu roku jeszcze sporo czasu i okazji zapewne 😁
  13. rk7000

    Nasze 3017

    Moim zdaniem to nie jest oryginalna tarcza i nie patrzę na ewentualne "odbarwienie" - chociaż takiego nie widziałem nigdy w Poljota h 3017. To jakiś składak z tarcza rodem z Chin. Ale to tylko moje zdanie. Edycja Warto byłoby zobaczyć zdjęcia tarczy pod innym kontem - może to kwestia światła?!
  14. Pasek Ci się zrobił ekspresowo 🙂 Świetny zegar 👍
  15. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Dobry wieczór. Minęła godzina 19.00 a to oznacza koniec licytacji budzików Diehl Cavalier Gratuluję zwycięzcom licytacji - mario1971 i Peterson. Dziękujemy za wsparcie dla Krzysia i zapraszamy na kolejne licytacje.
  16. Cześć Paweł. Te "kozackie pasiory" to moja nieudolna produkcja z tego co miałem pod ręką 😁 Mam kilka różnych dziwnych tworów z epoki i adoptuje to na paski ale tylko do gablotki bo małe mam pojęcie o robieniu pasków 😂
  17. Wszystkiego Wspanialego z okazji urodzin 🥂🥂🥂 Flaszka jakaś będzie? 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.