Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pirx65

Użytkownik
 • Content Count

  1,134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by pirx65

 1. Fajnie już być sobą. Kotu darowałem .
 2. Wybacz ,nie zgodzę się. Im dalej tym wtórnie!
 3. I jak to się ma do Bauhasa Super Sport,jak już w ......ś się ''ni z gruszki ni z pietruszki''
 4. Panowie a z czego Wy się cieszycie? Vratislawia Chrono jest jedna,pierwsza która powstała. Powstawała długo w Klubie ,przez prawie dwa lata ,a Wy macie tylko jakieś komercyjne klony,powstałe dla zysku. Może one i fajne ale to Klony!
 5. ... a stało się to na Wasze życzenie... A ten tekst już znamy,przy każdym klonie,''nie chcę ,ale muszę''.
 6. A nie podoba '' misię'' . Ale '' Formmeister Bauhaus Super Sport'' brzmi dumnie . Ja pie.....lę,czy naprawdę to nikogo nie śmieszy? Czy nie widzicie tych granic między absurdem a komercją?
 7. I powstanie BAUHAUS SUPER SPORT. Brawo ,ale wielcy wizjonerzy też byli nierozumieni i wyśmiewani!!!
 8. Kupiłem na bazarku Risemana i niestety kłamie z temperaturą,chyba ,że ja coś źle robię. Po ściągnięciu pokazuje mi w do mu 13-14 stopni ,a mam 22.
 9. Uśmiałem się dzisiaj. W klubie powstał fajny zegarek Formmeister w stylu Bauhaus. A tu dzisiaj czytam,że powstają nowe wersje w stylu Formmeister Bauhaus Sport z przeszklonym deklem .
 10. pirx65

  Jest okej

  A jednak kicha! Kraul mnie wykańcza,brak kondycji. Teraz lekka zamiana ,3xbasen ,i 2xsiłownia,głównie dla wzmocnienia nóg. Przed siłownią się broniłem,ale to naprawdę fajna rzecz.
 11. Akurat wczoraj byłem u znajomych w Katowicach i pokazali mi ten sam artykuł. Mieszkają 200m. od kopalni Wujek,i twierdzą,że tak czystego powietrza nie mieli od lat. Pokazali mi stary ale bielutki śnieg w ogródku,gdzie bawią się dzieci.
 12. pirx65

  Policzmy SEIKO 5

  Mechanizm 7S26C ,21 kamieni i fajne przeszklone serducho. Trochę podniszczony,ale pytanie czy oryginalny?
 13. A w Cz-wie +2,wzystko spływa i niech Wam spłyną animozje. W czwartek ma byc +10 . Napisałem to,może nie w temacie,ale te wcześniejsze/o chorobach/, były bardzo nie OK.
 14. Ludzie,uspokujcie się,nie jest OK bo wiosna idzie
 15. Zróbcie coś z tematem bo pasek piękny i wart więcej. Wyeksponujcie jakoś! 100 zł.
 16. Wyciera się. Mam pierwszą wersję i nie wiem jak jest w późniejszych. Fakt,że na ręce od początku i wyparł ją dopiero Vis. Ale praca tylko biurowa i wytarcia od odzieży.
 17. Chyba tak,pora iśc spac .
 18. I kasa wyższa! Powielanie pierwowzoru! Komercja?
 19. Akurat napisałem w dziale "Nie jest OK",co mi jakoś pasowało . I odnośnie PW,nie odsprzedam Ci Visa,jest mój i tak zostanie/a gęby mi nie zamkniesz/ .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.