Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piotr Piątkowski

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • Liczba zawartości

    5584
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piotr Piątkowski

  1. Luma świeci mocniej niż w Rolku a i dokładnością chodu dorównuje 😉
  2. Prawda prawda. Nawet kiedyś na jednym kanale YT oglądałem jak gość kupił Lambo i carbonowy element wart chyba kilkadziesiąt tys zł odpadł podczas zwykłej jazdy i wszystko tam trzeszczało. Samochód wart chyba ponad mln zł [emoji6]
  3. Jeśli to nie jest efekt krzywo ustawionego aparatu i skrzywionego zegarka, no to przechylenie widać. Sam osobiście zawsze skupiałem się na innych elementach do sprawdzenia i rehaut nigdy nie podwjrzewałem, że może z nim coś być nie tak. Możesz nie odebrać i poprosić obsługę o dostarczenie nowego. Przyjdzie nowy, to sprawdzisz [emoji6] P. S. Sam dzisiaj sprawdze w moich czy jest równo korona [emoji14] Już dawno miał iść do ludzi, więc co się odwlecze to nie uciecze [emoji6] Czas na nowości [emoji6]
  4. Da się z tym żyć, chociaż człowiek się przyzwyczaił, że jest [emoji6] Wydaje mi się, że podobnie jest na bransolecie jubilee i oysterze. Oyster jest sztywny i w polarze w lecie musiałem częściej easylinka odpinać [emoji846]
  5. Tu też gratuluję. Fajny sikor, dobrze się układa. Mam nadzieję, że brak mikroregulacji nie będzie problemem [emoji846]
  6. Gratulacje Mariusz. Niech się dobrze nosi [emoji6][emoji106]
  7. Też o tym pomyślałem. Myślę, że wszystkie 3 godne uwagi. Będą dylematy co brać ? [emoji39]
  8. Srebro w technologiach jest używane. Czytałem ostatnio, że giełdy w stanach są napompowane kontraktami, ale brakuje fizycznego srebra i cena ma podobno wystrzelić jeszcze. Tak jak pisałem, trzeba podejść długoterminowo a jak ktoś kupił drożej, to czekać albo uśredniać [emoji6] Co do szkoły i życia zawodowego, każdy musi znaleźć swoje miejsce i drogę [emoji106][emoji846]
  9. Lepiej mieć "jakieś" poczucie wartości niż nie mieć wcale [emoji23]Wydaje mi się, że dobrze zrozumiałem, dlatego mój post [emoji846]
  10. [emoji1787] no ciężkie czasy, ale jak spadło, to trzeba uśredniać. Kruszce długoterminowo a nie spekulacyjnie [emoji6] W liceum nauczycielka matematyki nie dopuściła mnie do matury, bo mi się nie chciało uczyć, musiałem zdawać maturę z geografii. W 3 klasie na półrocze miałem 6 jedynek [emoji1787], ale na koniec roku powyciągałem oceny. Nigdy nie powtarzałem klasy. To był ciekawy okres dla mnie, ale niekoniecznie widziałem siebie w książkach. Jestem w branży finansowej. Licencjat skończyłem z finansów i rachunkowości, magistra z zarządzania. W bankach pracowałem ok 8 lat, JDG mam od 8 lat w branży finansowej, spółkę finansową ponad rok. I o czym to świadczy ? O tym, że nawet jak ktoś miał złe oceny w szkole, nie musi oznaczać, że przegrał życie [emoji6] Uważam, że wysoka, ale czy wystarczająca, to już w zależności od potrzeb i poziomu życia [emoji846]
  11. Ładny staż. Gratulacje i życzę Tobie i wszystkim kolejnej 20-stki na forum [emoji6] U mnie okrągła rocznica w przyszłym roku [emoji106]
  12. Spokojnie Mariusz. Mój po serwisie też zmieniał datę o północy na wolnym chodzie. Jak się rozchodził, to znowu zmieniał 4-5 minut po [emoji1787]
  13. Dzwonili ? [emoji6] Myślałem, że nr zgubili [emoji1787]
  14. Czy dobrą historię, to nie wiem. VIPem nie jestem, coś tam kupiłem, ale zobaczymy co dalej. Mam kilka zapisów i czas leci, więc obstawiam, że w tym roku z czymś zadzwonią [emoji14] Też mi się wydaje, że takiwgo boomu nie ma jak kiedyś, na wtórnym ceny pospadały, to flipperzy nie będą odbieraćpod handel i może kolejki się skrócą [emoji6] Jedź, porozmawiaj, nawet jak Cię nie zapiszą, to przypomnij się za jakiś czas i pojedź. Czasem wystarczy pokazać, że jesteś po prostu miłośnikiem zegarków a nie handlarzem, który wpada z ulicy i pyta "czy jest biała stalowa Daytona, bo chce ?" [emoji14]
  15. W google mają taki sam, jaki mam zapisany, więc chyba się nie zmieniał [emoji846]
  16. Mariusz no jasne. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja jestem cierpliwy, niektórzy muszą mieć na wczoraj [emoji6]
  17. Ostatnio ceny spadły, trzeba by było poszukać, ale myślę, że jest szansa wyrwać. Jeśli ktoś ma czekać 2 lata czy więcej, to w tym wypadku już ma to sens [emoji6]
  18. Nie wiem, ale na bicolory chyba też zapisują [emoji846]
  19. EXP2 i full gold, to pewnie nie ma problemu. Gorzej ze stalowymi GMT [emoji6]
  20. Ja już czekam 2 lata w Katowicach [emoji14]
  21. Coś bym jeszcze potestował, ale nie mam pomysłu [emoji16]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.