Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piotr Piątkowski

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • Liczba zawartości

    5589
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piotr Piątkowski

  1. Nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie. Na pasku mu bardzo dobrze [emoji6]
  2. Muszę poszukać coś do swojego, bo ten perlon zielony słabej jakości i końcówka paska już się strzępi [emoji14]
  3. 20% to Ci dadzą (10% z karty plus dodatkowy rabat). W razie czego mogę pomóc w Kato, ale jak Mariusz Ci już napisał wcześniej - Cartiery są wyłączone. W regulaminie karty stałego klienta masz wpisane jakie marki są wyłączone. Rolex, Cartier i chyba coś tam jeszcze było [emoji6]
  4. Czas na Pagani Design [emoji1787] Na bogato, gratulacje [emoji106][emoji6]
  5. Warto skorzystać i być członkiem Stowarzyszenia [emoji6]
  6. Gratulacje, niech cieszy jak najdłużej [emoji6]
  7. Witamy w klubie. Potwierdzam, że to super zegarek. Mam Pelagosa FXD GMT [emoji6]
  8. Piotr Piątkowski

    Witam!

    Witamy na forum [emoji846]
  9. Ten zegarek nosi się od okazji do okazji, więc może waga tak nie będzie przeszkadzać [emoji6]
  10. Zapisy, to na premierę były. Jak nie jesteś VIP'em, to Cię nie zapiszą. Ja czekam od premiery w Katowicach [emoji6]
  11. Ktoś gdzieś widział i mierzył ? Pomimo ceny, to chętnie przymierzyłbym i zobaczył jak na żywo wygląda [emoji846]
  12. Jak stanie, to na rozruch. W trakcie działania nie dokręcam [emoji6]
  13. Złoty a skromny [emoji6] No może nie zmiata, bo na codzień jednak wolałbym stalowy zegarek, ale jest super. Pewnie dylemat będzie czy jednak rose gold czy platyna ice blue. Platyna na pewno dyskretniejsza [emoji6]
  14. Człowiek się przyzwyczaja do Rolex'a. Większe odchyłki są później trochę upierdliwe, bo trzeba częściej korekty robić na zegarku. Może się ułoży [emoji846]
  15. Na spokojnie do tego podchodzę, jak przyjdzie, to będę myślał. Na razie mam trochę ważniejsze rzeczy na głowie i zegarki trochę spadły na boczny tor. Natomiast skorzystam z okazji i na pewno na premiery pojawię się w Kruku. Może bedzie coś fajnego z nowości, na co będzie można się zapisać [emoji6]
  16. 40mm, tak, jestem zapisany. Trzeba zbierać kasę [emoji23]
  17. Ja dzisiaj mierzyłem swojego Rolexowego graala, czyli DD rose gold. skydweller też niczego sobie, ale żółte złoto w Rolexie mi nie podchodzi 🙂
  18. Ładnie jej leży, gratulacje odbioru [emoji106][emoji6] Niech się dobrze nosi [emoji106] Ja mierzyłem jednego z moich graali Rolex'owych 😉🫠
  19. Aktualnie nie ma AD Vacheron Constantin w Polsce [emoji846]
  20. Myślę, że tak skoro było -20% na Boże Narodzenie w Kruku [emoji6]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.